Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 1 rok 28 týdnů
Chrudim – Velkým tématem pro místní Piráty bylo před volbami zklidňování dopravy v ulici Na Ostrově. Už dnes zde řidič ke své nelibosti najde v...Celý článek »
vydáno před 2 roky 37 týdnů
Chrudim – Cyklisté, kteří chtějí v ulici Na Ostrově pokračovat směrem na Slatiňany, mají několik možností, kudy se vydat. Buď převedou svůj bicykl...Celý článek »
vydáno před 3 roky 6 týdnů
Chrudim – Na svém prvním řádném jednání mohou koaliční zastupitelé „protlačit“ první dobrý skutek. Málokterý politik se může pochlubit, že by se mu...Celý článek »
vydáno před 3 roky 18 týdnů
Chrudim – Stav chodníku v ulici Na Ostrově, konkrétně od křižovatk s ulicí S.K. Neumanna, po vjezd do areálu ČSAD, nikdy nebyl ideální. Míst se...Celý článek »
vydáno před 3 roky 44 týdny
Chrudim – O připravované demolici hned tří budov ve vlastnictví města Chrudimské noviny již informovaly. K zemi půjde domek v Lázeňské ulici, garáže...Celý článek »
vydáno před 5 let 26 týdnů
Chrudim - Ulice Na Ostrově a maximální povolená rychlost ve směru od retardéru ke kruhovému objezdu u Tesca, nedá řidičům spát. Oprávněně se ptají,...Celý článek »
vydáno před 5 let 32 týdny
Chrudim - Jezdí řidiči ulicí Na Ostrově jako blázni, nebo mají místní pouze „velké oči“? Faktem je, že v této ulici se často překračuje nejen...Celý článek »
vydáno před 6 let 5 týdnů
Chrudim - Po zkušenostech, které radnice v minulosti prodělala s reakcemi veřejnosti poté, co vykácela vzrostlé stromy před hotelem Bohemia, rozhodli...Celý článek »
vydáno před 8 let 35 týdnů
Chrudim - Dnes před třetí hodinou ranní byli strážníci upozorněni na čtveřici mladíků, kteří v ulici Na Ostrově měli kopat do odpadkových košů....Celý článek »
vydáno před 8 let 40 týdnů
Chrudim - Ve středu v půl jedné odpoledne oznámil zprostředkovaně strážníkům anonymní volající, že na lávce v ulici Na Ostrově je žebrající...Celý článek »