Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 43 týdny
Chrudim  - V neděli v půl osmé večer bylo strážníkům voláno z Domu na půli cesty v Malecké ulici, že se tam nachází bývalý...Celý článek »
vydáno před 10 let 5 týdnů
Chrudim - Jen pár minut před půlnocí volal strážníkům anonym, že v restaurantu Červená sedma jsou dvě opilé ženy a vůbec jim nevadí, že sebou...Celý článek »
vydáno před 10 let 11 týdnů
Chrudim - V neděli krátce po 21. hodině volal strážníkům zaměstnanec bezpečnostní agentury, že v Malecké ulici u Domu na půl cesty je...Celý článek »
vydáno před 1 týden 2 hodiny
Chrudim – Z brzké realizace nové zastávky U kapličky zřejmě sejde. Když město představovalo participativní rozpočet, kladlo velký důraz na...Celý článek »
vydáno před 1 rok 23 týdny
Chrudim – Uplynula další zima, ale záhada v Malecké pokračuje. V tuto chvíli odbor investic podle odpovědi místostarosty Aleše Nunváře (Piráti)...Celý článek »
vydáno před 1 rok 43 týdny
Chrudim – Zastávky MHD nepatří většinou mezi stavby, které by vynikaly nějakou zvláštní nápaditostí. Jde o účelové stavby, u nichž architektura...Celý článek »
vydáno před 2 roky 8 týdnů
Chrudim – Pracovat s lidmi v sociální nouzi vyžaduje nejen zvláštní přístup, ale také zvláštní charakter pracovníka. Velkou trpělivost a neméně...Celý článek »
vydáno před 2 roky 38 týdnů
Chrudim – Některé mosty nejsou právě v nejlepší kondici. Vlastně se dá říci, že jen těžko ve městě vybrat nějaký, který by byl v perfektním stavu....Celý článek »
vydáno před 2 roky 50 týdnů
Chrudim – O tom, že autobusová zastávka v Malecké ulici není v nejlepším stavu, ví nejspíše každý uživatel místní MHD. Město se proto rozhodlo, že...Celý článek »
vydáno před 3 roky 25 týdnů
Chrudim – Období silničních uzavírek a omezení začíná být na svém vrcholu. Nejde zdaleka jen o spojnici mezi Chrudimí a Pardubicemi, silnici v Kočí,...Celý článek »