Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 2 roky 13 týdnů
Pardubice – Pardubičtí městští policisté baví facebook historkami z terénu a začínají mít pověst nejlepších vypravěčů kuriózních historek ze svých...Celý článek »
vydáno před 8 let 16 týdnů
Pardubice - Ve městě začne vznikat unikátní mapa, z níž bude možno vyčíst, jak jsou na tom jednotlivé lokality z hlediska kriminality. Spolupracovat...Celý článek »
vydáno před 8 let 17 týdnů
Pardubice - Městská policie zajišťovala dohled nad veřejným pořádkem při konání hokejového utkání mezi Pardubicemi a Kometou Brno. Již cestou na...Celý článek »
vydáno před 8 let 39 týdnů
Pardubice - Operační pracoviště městské policie přijalo telefonickou stížnost ženy s tím, že na studentské ubytovně pardubické univerzity ruší noční...Celý článek »
vydáno před 8 let 52 týdny
Pardubice - Dopravně složité období čeká obyvatele i návštěvníky Pardubic v následujících měsících. Ve městě budou v blízké době zahájeny dvě velké...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Pardubice - Nové webové stránky městské policie jsou v ostrém provozu už více než měsíc. Strážníci si pochvalují, že se jim jejich web doposud...Celý článek »
vydáno před 9 let 5 týdnů
Pardubice - Operační pracovník zdejší městské policie přijal stížnost ženy, bydlící v Gagarinově ulici, které před půlnocí vadilo, že...Celý článek »
vydáno před 9 let 6 týdnů
Chrudim/Pardubice/Hr. Králové - Zdražení tepla, které avizovaly Elektrárny Opatovice (EOP) v minulých dnech, se dočká prošetření...Celý článek »
vydáno před 9 let 16 týdnů
Pardubice - Zdejší strážníci vyrazili ve středu do jedné z heren, kde podnapilý mladý muž demoloval zařízení na toaletě. Zřejmě ho rozčílil neúspěch...Celý článek »
vydáno před 9 let 17 týdnů
Pardubice - O nepříjemné zpestření služby zdravotníků v pardubické nemocnici se v úterý postaral 54letý muž. Nejdříve začal personál...Celý článek »