Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 4 roky 52 týdny
Pardubice - Zatímco v České Třebové pracují odborníci Policie České republiky na rozebrání části konstrukce zřícené střechy, řeší zástupci...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Česká Třebová - Nešťastná událost, která se stala v sobotu večer v novostavbě tělocvičny v České Třebové, mě osobně velmi zasáhla. Nevím v tuto...Celý článek »
vydáno před 5 let 32 týdny
Česká Třebová - Na železniční trať Česká Třebová – Červený Potok se v létě vrátí historické parní vlaky, jejichž jízdy nalákaly minulý rok téměř...Celý článek »
vydáno před 7 let 3 týdny
Chrudim - Hokejový vstup do roku 2015 chrudimskému mládežnickému hokeji příliš nevyšel. Nejmladší kategorie schytala od Lokomotivy příděl dvanácti...Celý článek »
vydáno před 9 let 24 týdny
Pardubice - Černožlutý LeoExpress, patřící majiteli společnosti Leoši Novotnému, bude od prosince po Pendolinu Českých drah a žlutých vlacích...Celý článek »
vydáno před 9 let 34 týdny
Česká Třebová – Výlet do České Třebové si chrudimští fotbalisté příliš pochvalovat nemohli. Po bezbrankovém prvním poločase však přišla smršť ve...Celý článek »
vydáno před 10 let 2 dny
Chrudim - I začínající hokejisté hrají své turnaje, na kterých si otestují své schopnosti proti jiným týmům. Jeden takový se odehrál v sobotu 28....Celý článek »