Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 roky 7 týdnů
Flowee.cz – Známý český lékař a publicista na své přednášce představil své zkušenosti s psychopaty a odhalil tajemství jejich taktik. „Denně mám...Celý článek »
vydáno před 1 rok 38 týdnů
Rozhovor v časopise Přítomnost s MUDr. Janem Hnízdilem, moderuje MUDr. Martin Jan Stránský    MJS Půjdu rovnou trošku do tvrdého. Jste...Celý článek »
vydáno před 3 roky 49 týdnů
Forum24 - Lékař Jan Hnízdíl hovoří pro Forum 24 o tom, proč jsou psychopati v politice tak úspěšní, jaké jsou osobnostní rysy politiků typu Zemana a...Celý článek »
vydáno před 5 let 16 týdnů
O zdraví rozhoduje nejen rovnováha mezi tělem a duší, ale i vztahy k bližním, k životnímu prostředí, dění ve společnosti. Podle jednoho z průkopníků...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Parlamentní noviny - Lékař celostní medicíny Jan Hnízdil, který je znám díky komplexnímu výkladu medicíny a svému veřejnému působení, tvrdí, že...Celý článek »
vydáno před 7 let 43 týdny
Patriot - Lékař Jan Hnízdil je populární svými bonmoty v duchu „Nechoďte k lékařům, budou vás léčit“. Domnívá se, že na druhé straně...Celý článek »
vydáno před 7 let 47 týdnů
Blog Jana Hnízdila - Hranice snesitelného a vratného se posouvá. Sebevražední atentátníci v Iráku, Sýrii, Afghanistánu. Daleko. Tisíce mrtvých...Celý článek »
vydáno před 9 let 11 týdnů
Psychologie.cz - Libozvučně znějící slovo psychopat bylo před několika desetiletími vyhnáno ze vznešeného království diagnóz a ocitlo se ve...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Nemoc je informace o tom, jaký člověk je, jakým způsobem a v jakých podmínkách žije. Aby se uzdravil, musí informaci správně pochopit a svoje chování...Celý článek »
vydáno před 9 let 46 týdnů
Zemanova duševní prázdnota, pramenící z letité izolace, alkoholu a schémat odkoukaných z televizní obrazovky, není odhalena hlavně proto, že většina...Celý článek »