Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 4 roky 13 týdnů
Chrudim – Mezi veřejností přetrvává celá řada polopravd a smyšlenek, které se týkají třeba čtyřnohých miláčků. Spousta obyvatel města si totiž myslí...Celý článek »
vydáno před 8 let 24 týdny
Chrudim - Během neděle strážníky nejvíce zaměstnávala oznámení o zaběhnutých psech. Nejprve v 17.26 hodin vyráželi ke škole v Husově ulici...Celý článek »
vydáno před 8 let 33 týdny
Chrudim - V úterý před 15. hodinou byl strážníkům nahlášen volně pobíhající bílý pes na Resslově náměstí. Psa se hlídce kvůli jeho velké...Celý článek »
vydáno před 8 let 35 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek po osmé hodině ranní oznámila strážníkům náhodná kolemjdoucí, že v parčíku u hotelu centrál volně pobíhá jakýsi pes....Celý článek »
vydáno před 8 let 39 týdnů
Chrudim - V úterý před 17. hodinou se strážníkům dostala informace, že v okolí zdejší nemocnice směrem na Presy byl viděn volně pobíhající...Celý článek »
vydáno před 8 let 40 týdnů
Chrudim - V pondělí po 20. hodině se strážníkům dostala informace o potulujícím se psu, který si to štrádoval směrem od Sobětuch.Celý článek »
vydáno před 8 let 40 týdnů
Chrudim/Tři Bubny - V sobotu hodinu po poledni byli strážníci informováni o potulujícím se psu, který byl viděn, jak si to ze Stromovky namířil...Celý článek »
vydáno před 8 let 46 týdnů
Chrudim - V sobotu v půl čtvrté odpoledne dovedla strážníkům na jejich služebnu nalezeného černého labradora, který se potuloval v ...Celý článek »
vydáno před 8 let 47 týdnů
Chrudim/Janderov - Ve čtvrtek odpoledne si strážníkům stěžoval muž, který chodí pravidelně běhat na stezku směrem na Janderov, že ho tam už...Celý článek »
vydáno před 8 let 48 týdnů
Chrudim - V sobotu před polednem upozornil strážníky anonym, že v  Gorkého ulici a také u Vaňkových školek byl viděn volně pobíhající psí...Celý článek »