Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 1 rok 35 týdnů
Pardubice – Návštěvy pacientů hospitalizovaných v Nemocnicích Pardubického kraje (NPK) zatím možné nebudou. Výjimky platí pro individuální...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Od dnešního dne, tedy od 31. ledna 2020, platí ve všech zařízeních Nemocnice Pardubického kraje, tj. v Pardubické, Chrudimské,...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Pardubice – Ministerstvo zdravotnictví ČR zveřejnilo výsledek šetření ve věci malé Leontýny, která se narodila v Pardubické nemocnici poté, co...Celý článek »
vydáno před 2 roky 50 týdnů
Pardubice/Chrudim - Na základě rozhodnutí generálního ředitele Nemocnice Pardubického kraje Tomáše Gottvalda byl z důvodu počínající chřipkové...Celý článek »
vydáno před 3 roky 48 týdnů
Chrudim - Chrudimská nemocnice musí do odvolání omezit operační program a odkládat objednané operační zákroky. Důvodem k tomuto dočasnému opatření je...Celý článek »
vydáno před 3 roky 50 týdnů
Chrudim/Pardubice - Na základě rozhodnutí generálního ředitele Nemocnice Pardubického kraje byl vyhlášen zákaz návštěv z důvodu počínající chřipkové...Celý článek »
vydáno před 4 roky 49 týdnů
Chrudim - Od soboty 11. února jsou opět povoleny návštěvy hospitalizovaných pacientů na všech pracovištích Nemocnice Pardubického kraje, tedy i v...Celý článek »
vydáno před 5 let 37 týdnů
Pardubice - Rada Pardubického kraje postupně projednává potřebné investice do nemocnic akutní péče a dalších zdravotnických zařízení z krajského...Celý článek »
vydáno před 5 let 50 týdnů
Chrudim/Pardubice - Od pátku 12. února do odvolání bude platit zákaz návštěv v nemocnicích v Pardubicích, Ústí nad Orlicí, Chrudimi, Litomyšli a...Celý článek »
vydáno před 6 let 48 týdnů
Chrudim - Doba chřipkových epidemií pomalu končí a vedení spojených nemocnic Pardubického kraj se rozhodlo ukončit zákaz návštěv. Přesto ale...Celý článek »