Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 let 8 týdnů
Chrudim - V pátek v podvečer byli strážníci voláni pracovníkem ostrahy do Domu na půli cesty v Malecké ulici. Důvodem byl incident,...Celý článek »
vydáno před 10 let 14 týdnů
Chrudim - Jen pár minut před půlnocí volal strážníkům anonym, že v restaurantu Červená sedma jsou dvě opilé ženy a vůbec jim nevadí, že sebou...Celý článek »
vydáno před 10 let 20 týdnů
Chrudim - V neděli krátce po 21. hodině volal strážníkům zaměstnanec bezpečnostní agentury, že v Malecké ulici u Domu na půl cesty je...Celý článek »
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Chrudim – Z brzké realizace nové zastávky U kapličky zřejmě sejde. Když město představovalo participativní rozpočet, kladlo velký důraz na...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Uplynula další zima, ale záhada v Malecké pokračuje. V tuto chvíli odbor investic podle odpovědi místostarosty Aleše Nunváře (Piráti)...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Zastávky MHD nepatří většinou mezi stavby, které by vynikaly nějakou zvláštní nápaditostí. Jde o účelové stavby, u nichž architektura...Celý článek »
vydáno před 2 roky 17 týdnů
Chrudim – Pracovat s lidmi v sociální nouzi vyžaduje nejen zvláštní přístup, ale také zvláštní charakter pracovníka. Velkou trpělivost a neméně...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Situace související s protipandemickým opatřením zkomplikovala příjmy nejednomu člověku a podobně na tom je 43letý muž, který údajně...Celý článek »
vydáno před 2 roky 47 týdnů
Chrudim – Některé mosty nejsou právě v nejlepší kondici. Vlastně se dá říci, že jen těžko ve městě vybrat nějaký, který by byl v perfektním stavu....Celý článek »
vydáno před 3 roky 7 týdnů
Chrudim – O tom, že autobusová zastávka v Malecké ulici není v nejlepším stavu, ví nejspíše každý uživatel místní MHD. Město se proto rozhodlo, že...Celý článek »