Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 33 týdny
Hlinsko - Před časem jsme čtenáře informovali o podvodníkovi, který se nestyděl naslibovat jedené nejmenované firmě nesplnitelné a k tomu ji...Celý článek »
vydáno před 9 let 33 týdny
Hlinsko - Profesionální hasiči z Hlinska a Chrudimi zasahovali u požáru vzduchotechniky v jedné z místních firem. „Po příjezdu na...Celý článek »
vydáno před 10 let 12 týdnů
Hlinsko - Krátce před čtvrteční půlnocí byl hasičům nahlášen požár nově zrekonstruované místní restaurace. Škoda byla předběžně odhanuta na 80 tisíc...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 5 dnů
Chrudimsko – Řidič pod vlivem vodky, aby prý zahnal únavu, jak vysvětloval policii, ujel několik hodin jízdy, než narazil do několika stromů a...Celý článek »
vydáno před 38 týdnů 3 dny
Chrudim – V úterý večer vyjely tři jednotky hasičů k požáru na poli v blízkosti sídliště Na Větrníku. Vyšetřovatel hasičů určil pravděpodobnou...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 2 dny
Chrudimsko – Ve středu 28. června před 15. hodinou byl vidět stoupat nad obcí Kočí černý dým v místech, kde je sběrný dvůr. Začala ale hořet...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 týdnů
Pardubice – Další požár v Semtíně během několika dnů se rozhořel tentokrát v průmyslovém areálu Rybitví, kde vzplanul drtič dřeva. Na místě zasahují...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 týdnů
Chrudimsko – Podle vyšetřovatele hasičů se zatím pracuje se dvěma verzemi požáru, kvůli kterému v pondělí ráno vyjeli hasiči k jednomu z domů v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Pardubice – Co se stalo v Semtíně, stále vyšetřuje policie. Hasičský záchranný sbor nejmenovaného podniku likvidoval od ranních hodin blíže...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Přestavlky – Tři jednotky dobrovolných hasičů a jednotka profesionálů z Chrudimi zkrotily v úterý ráno plameny a silný kouř šlehající vysoko nad...Celý článek »