Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 let 38 týdnů
Kladno - Osmý zápas v nejvyšší futsalové soutěži je pro chrudimské futsalisty naplánován v Kladně. ERA-PACK Chrudim pojede do Kladna v neúplné...Celý článek »
vydáno před 7 let 30 týdnů
Chrudim - Chrudimský ERA-PACK vstoupil do nového roku pravou nohou. Na domácí palubovce dokázal zejména díky dobrému ofenzivnímu výkonu ve druhém...Celý článek »
vydáno před 7 let 43 týdny
Chrudim - Chrudimský mistr si připsal první tříbodový zisk do tabulky nového ročníku CHANCE Futsal ligy, když zvítězil nad Kladnem v poměru 7:0....Celý článek »
vydáno před 8 let 36 týdnů
Kladno - Po bojích v evropských pohárech se museli chrudimští futsalisté zaměřit opět na českou nejvyšší soutěž, na hřišti Kladna se jim podařilo...Celý článek »
vydáno před 8 let 37 týdnů
Kladno - Po neúspěšném představení v elitní skupině UEFA Futsal Cupu v Pardubicích čeká Era-Pack Chrudim návrat na domácí kolbiště. V kladenské...Celý článek »
vydáno před 8 let 47 týdnů
Chrudim - Futsalisté Chrudimi byli poprvé vedeni v mistrovském duelu trenérem Danielem a jeho premiéra dopadla dobře. Do tabulky si po výhře 4:0...Celý článek »
vydáno před 8 let 47 týdnů
Chrudim - Dlouho očekávaný start nového ročníku Chance Futsal ligy je konečně tady! Devítinásobný mistr se postaví kladenským Sat-anům, kteří před...Celý článek »
vydáno před 9 let 38 týdnů
Kladno - Mistrovství světa sice ještě probíhá, ale už bez české účasti, a tak se může v klidu rozběhnout domácí soutěž. Chrudimští potvrdili první...Celý článek »
vydáno před 2 roky 8 týdnů
Chrudim – Futsalový klub ERA-PACK Chrudim již na mapě existovat nebude. Po dvaceti letech dochází ke změně názvu, společnost ERA-PACK, s. r. o., již...Celý článek »
vydáno před 2 roky 16 týdnů
Chrudim – Futsaloví příznivci mají jasno, jak dopadl soutěžní ročník 2019/2020! Výkonný výbor Svazu futsalu ČR na svém zasedání rozhodl o tom, že...Celý článek »