Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 49 týdnů
Chrudim - Po prohraném čtvrtfinále nyní chrudimští hokejisté bojují o konečné 5. - 8. místo. Po úvodní remíze v Pardubicích si doma zastříleli a...Celý článek »
vydáno před 7 let 50 týdnů
Pardubice - Chrudimští hokejisté sice vypadli z vyřazovacích bojů, jejich boj o konečné 5. - 8. místo ale určitě přinese zajímavé zápasy. Hned v...Celý článek »
vydáno před 8 let 5 týdnů
Pardubice - Sobotní večer ve vymrzlé Malé hale pardubické ČEZ Areny vyšel chrudimskému A-týmu na jedničku s hvězdičkou. Po vynikajícím výkonu...Celý článek »
vydáno před 8 let 11 týdnů
Chrudim - Nedělní derby mezi Chrudimí a Pardubicemi přineslo na chrudimském zimním stadionu pěknou podívanou, chyběl však pořádný počet branek....Celý článek »
vydáno před 8 let 49 týdnů
Chrudim - Po výhře v Pardubicích zbýval Chrudimi jediný krok k tomu, aby se dostala mezi nejlepší čtyři týmy Krajské ligy. Chrudimští hokejisté tuto...Celý článek »
vydáno před 8 let 49 týdnů
Pardubice - Čtvrtfinále play-off je pro chrudimské hokejisty větší oříšek než se původně čekalo. Ve čtvrtek v malé hale ČEZ Arény v Pardubicích...Celý článek »
vydáno před 8 let 50 týdnů
Chrudim - První zápas play-off skončil pro chrudimský hokejový klub neúspěchem. Po nevydařené první polovině zápasu podlehl Závodní hokejové 2:4 a ve...Celý článek »
vydáno před 8 let 50 týdnů
Chrudim - Každý hokejista bere play-off za vrchol sezóny. I Chrudimští se nyní dočkali a právě dnes v 18:30 bude vhozeno úvodní buly čtvrtfinále...Celý článek »
vydáno před 9 let 2 týdny
Chrudim - První zápas na domácím hřišti v roce 2013 chrudimským hokejistům příliš nevyšel. Vůbec nezachytili nástup do zápasu a tříbrankovou ztrátu...Celý článek »
vydáno před 9 let 13 týdnů
Pardubice - Ve skupině střed Krajského přeboru se začínají hrát odvety a jako první byl na programu souboj HC Chrudim se Závodní hokejovou Pardubice...Celý článek »