Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 38 týdnů
Chrudim - Ani třetí utkání finálové série neskončilo chrudimskou radostí, po závěrečné siréně naopak mohl titul v Krajské lize Pardubického kraje...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Po prohraném čtvrtfinále nyní chrudimští hokejisté bojují o konečné 5. - 8. místo. Po úvodní remíze v Pardubicích si doma zastříleli a...Celý článek »
vydáno před 8 let 42 týdny
Pardubice - Chrudimští hokejisté sice vypadli z vyřazovacích bojů, jejich boj o konečné 5. - 8. místo ale určitě přinese zajímavé zápasy. Hned v...Celý článek »
vydáno před 8 let 44 týdny
Chrudim - Na domácím ledě se Chrudimi vždy dařilo, v posledním utkání základní části ale od Chotěboře schytali debakl 7:1. Nyní se jim vše podařilo...Celý článek »
vydáno před 8 let 49 týdnů
Pardubice - Sobotní večer ve vymrzlé Malé hale pardubické ČEZ Areny vyšel chrudimskému A-týmu na jedničku s hvězdičkou. Po vynikajícím výkonu...Celý článek »
vydáno před 9 let 4 týdny
Chrudim - Nedělní derby mezi Chrudimí a Pardubicemi přineslo na chrudimském zimním stadionu pěknou podívanou, chyběl však pořádný počet branek....Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Moravská Třebová - Po domácí prohře 0:3 se hokejisté Chrudimi pokusili odvrátit vyřazení na ledě soupeře, avšak v celkovém výsledku dopadli velmi...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - Úterní večer nebyl pro chrudimské hokejisty vůbec příznivý, na domácí půdě v prvním semifinále se nedokázali proti kvalitní obraně Moravské...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - Po výhře v Pardubicích zbýval Chrudimi jediný krok k tomu, aby se dostala mezi nejlepší čtyři týmy Krajské ligy. Chrudimští hokejisté tuto...Celý článek »
vydáno před 9 let 42 týdny
Chrudim - První zápas play-off skončil pro chrudimský hokejový klub neúspěchem. Po nevydařené první polovině zápasu podlehl Závodní hokejové 2:4 a ve...Celý článek »