Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 6 let 27 týdnů
Pardubice - O velkém štěstí může hovořit 35letý muž cizí státní příslušnosti, kterého kolem půl šesté večer přejet kombajn.Celý článek »
vydáno před 6 let 29 týdnů
Pardubice - Ve středu 8. července v 18.09 hodin byl na operační a informační středisko hasičů oznámen požár bytu na sídlišti Dubina.Celý článek »
vydáno před 8 let 7 týdnů
Pardubice - Neobvyklý případ řešili strážníci, když jim na tísňovou linku 156 volala 32letá žena s tím, že má strach ze svého o šest roků mladšího...Celý článek »
vydáno před 8 let 9 týdnů
Pardubice - Jak důležitá je činnost operačního střediska policie, se ukázalo v jednom z uplynulých dnů, když se jednalo o záchranu lidského...Celý článek »
vydáno před 8 let 26 týdnů
Pardubice/Přelouč - Mladík z Pardubicka neodmítl kamarádovu pomoc s vyřešením jeho složité životní situace. Podal mu pomocnou ruku a aktivně mu...Celý článek »
vydáno před 8 let 48 týdnů
Pardubice - Že se nevyplácí, zvláště v zimě, jezdit na kole bez přilby a k tomu i na opotřebovaných pláštích, se přesvědčil muž, který...Celý článek »
vydáno před 9 let 38 týdnů
Pardubice - S prosbou o pomoc se na strážníky městské policie obrátil před halou vlakového nádraží starší muž. Jeho manželce se udělalo náhle nevolno...Celý článek »
vydáno před 9 let 38 týdnů
Pardubice - Ve čtvrtek odpoledne zkolabovala v Palackého ulici přímo na chodníku starší žena. Na místě jí poskytli první pomoc strážníci....Celý článek »
vydáno před 9 let 39 týdnů
Pardubice - Na tísňovou linku městské policie 156 volal muž, který uvedl, že vidí ženu, která tlačí kolo a je tak opilá, že neustále i s kolem padá...Celý článek »
vydáno před 9 let 48 týdnů
Pardubice - Do zdejší služebny městské policie přišla mladá žena s tím, že v protějším vchodu volá o pomoc nějaká paní. Strážníci na místě nalezli...Celý článek »