Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 let 16 týdnů
Chrudim/Pardubice – Volby do krajského zastupitelstva stojí za dveřmi. Uskuteční se v termínu 7. - 8. října a kandidáti se na poslední chvíli snaží „...Celý článek »
vydáno před 8 let 44 týdny
Praha/Rváčov - Obvodní soud pro Prahu 1 uložil předběžným opatřením Straně práv občanů - Zemanovci (SPOZ), že nesmí uspořádat svůj plánovaný sobotní...Celý článek »
vydáno před 9 let 13 týdnů
Chrudim - O čem se dopředu spekulovalo, se nakonec stane skutečností. Předseda Strany práv občanů - Zemanovci (SPOZ) Zdeněk Štengl dá ve středu večer...Celý článek »
vydáno před 9 let 13 týdnů
Chrudim - Strana práv občanů - Zemanovci (SPOZ) v mimořádných parlamentních volbách u voličů naprosto propadla a nezabodovala ani v Pardubickém kraji...Celý článek »
vydáno před 9 let 22 týdny
Pardubice - Krajský výbor Strany práv občanů Zemanovci (SPOZ) navrhl jednomyslně na lídra kandidátky pro mimořádné parlamentní volby...Celý článek »
vydáno před 9 let 22 týdny
Pardubice/Rváčov - Stranu práv občanů - Zemanovci povede do mimořádných parlamentních voleb v Pardubickém kraji s největší pravděpodobností...Celý článek »
vydáno před 9 let 44 týdny
Chrudim/Rváčov - Novým předsedou Strany práv občanů - Zemanovci (SPOZ) byl v sobotu zvolen bývalý dlouholetý chrudimský kriminalista a dosavadní...Celý článek »
vydáno před 9 let 47 týdnů
Inaugurace Miloše Zemana je tady, přesto však „harašení“ kolem obou prezidentů neustává. Vrcholem je chování pana Dienstbiera, který porážku v...Celý článek »