Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 17 týdnů 1 den
Chrudim – Letos poprvé zavede čtvrtá akce TECHNOhrátek více než 130 žáků základních škol na Chrudimsko. Program jim slibuje dojení, vážení krmných...Celý článek »
vydáno před 3 roky 16 týdnů
Chrudim – Komu se již přejedli předvolební pečení holoubci, jistě rád využije několika tipů, jak strávit víkend mimo všechen politický cirkus. Sobota...Celý článek »
vydáno před 4 roky 16 týdnů
Chrudim - Střední zemědělská škola pořádá v pátek 6. a v sobotu 7. října tradiční výstavní dny s prohlídkou areálu školy a statku ve...Celý článek »
vydáno před 6 let 20 týdnů
Chrudim - Parčík u fontány naproti hotelu Central, v němž se kromě unikátní moderní plastiky a mozaikou vyzdobeného jezírka nachází jen občasná...Celý článek »
vydáno před 6 let 20 týdnů
Pardubice - Hned první školní den volala vychovatelka policisty s tím, že do internátu se nevrátil žák prvního ročníku.   Na ubytovacím...Celý článek »
vydáno před 6 let 26 týdnů
Chrudim - Pověstmi opředená lavička nedaleko kostela sv. Kateřiny byla v nedávné minulosti oblíbeným cílem mládeže. Ta zde ale netrávila chvilky...Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
Chrudim - Chrudimské noviny opět pomohly zlepšit veřejný prostor ve městě. Poté, co se v nich v minulých dnech objevil článek o podivné...Celý článek »
vydáno před 7 let 19 týdnů
Chrudim - Lavička, nebo klouzačka? Tak nad tím si lámou hlavu kolemjdoucí chodci, pokud spatří podivný tvar městského inventáře, který se nachází...Celý článek »
vydáno před 7 let 20 týdnů
Do města chodím poměrně sporadicky, ale v poslední době jsem měl to štěstí, že jsem dvakrát "zabrousil" do Havlíčkovy ulice a odsud na nábřeží u...Celý článek »
vydáno před 7 let 48 týdnů
Pardubice - Policie pátrá po 16leté slečně, která měla odjet z Pardubic na internát, kam ale nedorazila. Naposledy byla viděna u jejího přítele...Celý článek »