Chrudimské noviny

Dnes: 5°C
Zítra: 6°C
Pozítří: 9°C
vydáno před 7 let 43 týdny
Jeden svět 2013 v Chrudimi Termín: 21. až 24. března 2013 Místo: dům Agora, Štěpánkova 92, Chrudim Pořádá: Šance pro Tebe, o. s. spolu s organizací...Celý článek »
vydáno před 5 let 44 týdny
Chrudim - Jeden svět 2015 bude zahájen v pátek 20. března na Resselově náměstí. Město se o víkendu od 20. do 22. března stane jedním z 33...Celý článek »
vydáno před 8 let 6 týdnů
Chrudim - Výročí 15 let od založení zdejšího klubu Agora si v těchto dnech připomínají všichni, kdo někdy měli s tímto domem ve Štěpánkově...Celý článek »
vydáno před 5 let 38 týdnů
Chrudim - Že jsou klienti „Šance pro tebe“ lidé pracovití, dokázali svým zapojením do akce „Ukliďme svět“. Po vzoru Daniela Schindlera, který svými „...Celý článek »
vydáno před 5 let 39 týdnů
Chrudim - Radnice společně se sdružením Šance pro tebe otevírají nyní dílnu pro lidi, kterým se nedaří dlouhodobě nalézt ve městě práci. Vybraní...Celý článek »
vydáno před 6 let 4 týdny
Chrudim - V klubu Agora ve Štěpánkově ulici pořádá sdružení MaChr v soboru 20. prosince od 9 do 17 hodin a v neděli 21. prosince od 8...Celý článek »
vydáno před 6 let 6 týdnů
Chrudim - V úterý 9. prosince bude chrudimská Agora již potřetí hostovat Chrudim Agora Meeting.  Prezentace aktivit a zájmů mladých se...Celý článek »
vydáno před 6 let 26 týdnů
Chrudim - Z malého nevyužívaného prostoru ve Fortenské ulici čp. 138 vznikl obchod a dílna pro děti a mládež - Dílna Šance pro tebe. Slavnostní...Celý článek »
vydáno před 6 let 44 týdny
Chrudim - Občanské sdružení Šance pro tebe chce být blíže svým klientům a potřebuje k tomu i patřičné zázemí pro terénní pracovníky. Kde jinde tak...Celý článek »
vydáno před 8 let 9 týdnů
Chrudim - Poslední hřebík byl zatlučen, poslední kousek střešní krytiny položen. Dům ve Štěpánkově ulici, v němž sídlí nízkoprahový klub Agora, se...Celý článek »