Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 30 týdnů
Chrudim - V úterý 28. dubna krátce po 9. hodině ranní došlo k úniku chladícího média neboli amoniaku na zimním stadionu. Naštěstí šlo jen o...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Hrochův Týnec - V neděli dopoledne vyráželi hasiči do tohoto města k nahlášenému úniku oxidu uhelnatého v jednom z místních domů...Celý článek »
vydáno před 9 let 5 dnů
Pardubice - Jak důležitá je činnost operačního střediska policie, se ukázalo v jednom z uplynulých dnů, když se jednalo o záchranu lidského...Celý článek »
vydáno před 9 let 34 týdny
Chrudim/Pardubice - Hasiči Pardubického kraje vyjížděli v březnu k celkem 448 událostem (Pardubice 141, Chrudim 74, Svitavy 76, Ústí nad Orlicí 157...Celý článek »
vydáno před 9 let 38 týdnů
Rosice/Brčekoly - Dnes těsně před třetí hodinou ráno sem vyráželi záchranáři k přiotrávené rodině, která se ve svém domě nadýchala unikajícího oxidu...Celý článek »
vydáno před 9 let 45 týdnů
Časy - O úterní noci se v této obci na Pardubicku otrávili oxidem uhelnatým z dieselového motoru tři dělníci. Od fatálních následků je...Celý článek »
vydáno před 10 let 7 týdnů
Pardubice - Na jednom z místních rančů rozhodla veterinární lékařka o nevyhnutelném utracení osmnáctileté březí kobylky pro její vážné zdravotní...Celý článek »
vydáno před 10 let 10 týdnů
Chrudim - S přibývajícími chladnými dny pomalu přichází i začátek topné sezóny. Hasiči proto připomínají, na co bychom neměli v ...Celý článek »
vydáno před 10 let 33 týdny
Pardubice/Lipoltice - V červenci loňského roku se v Lipolticích sešli herci k oslavě. Nikdo ale tehdy netušil, že soustředění skončí trochu jinak,...Celý článek »