Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 14 týdnů 2 dny
Chrudim – U příležitosti oslavy 150. výročí založení SDH Města Chrudim se nejstarší sbor v okrese, s bohatou historií i zkušenostmi,...Celý článek »
vydáno před 2 roky 14 týdnů
Pardubický kraj/Dědová na Hlinecku – Od včerejší 13. do 21. hodiny vyjeli hasiči celkem ke 24 událostem v souvislosti s výstrahou kvůli silnému větru...Celý článek »
vydáno před 3 roky 6 týdnů
Chrudim – Víkend, který je před námi, nebude jen tak obyčejný. Vzhledem k oslavám založení státu, jenž od roku 1993 neexistuje, prodloužíme si volno...Celý článek »
vydáno před 3 roky 39 týdnů
Chrudim – Stává se z toho taková nová místní tradice. Některé oficiální vzpomínkové akce, jež radnice pořádá, mnozí členové nejužšího vedení města...Celý článek »
vydáno před 4 roky 5 týdnů
Chrudim – Výstavu, která v ulicích města připomíná sté výročí založení Československé republiky, přehlédl asi málokdo. Vkusně vyvedené stojany s...Celý článek »
vydáno před 4 roky 50 týdnů
Chrudim – Blížící se konec roku je dobou, kdy nejen běžní lidé, ale také instituce zřizované městem, provádějí nejrůznější bilancování. Hezkým...Celý článek »
vydáno před 5 let 7 týdnů
Chrudim – Místní obchodní akademie má za sebou dlouhou a bohatou historii. Právě tuto minulost a samozřejmě též neméně slavnou současnost si chtějí o...Celý článek »
vydáno před 5 let 42 týdny
Česká republika je státem demokratickým. Co znamená „demokratickým“? Je to takový stát, v němž se všichni jeho občané podílejí na vládě v něm. Ať už...Celý článek »
vydáno před 6 let 32 týdny
Chrudim - Neděle prvního května není jen dnem, jímž začíná měsíc lásky a také, bohužel, den pracovního klidu, ale také datum, v němž si mateřská...Celý článek »
vydáno před 6 let 52 týdny
Chrudim - Místní dobrovolní hasiči se teď dočkali dalšího ocenění za svou obětavou a nebezpečnou práci. Po téměř rok trvající anketě, z níž měl...Celý článek »