Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 let 19 týdnů
Chrudim - Pracovník Městské ubytovny ve středu v půl desáté večer upozornil strážníky, že před ubytovnou v Tovární ulici leží nějaký opilý muž....Celý článek »
vydáno před 1 rok 37 týdnů
Chrudim – Protestovat proti současnému marasmu se dá různými způsoby. Není to tak dávno, co neznámý „výtečník“ svůj názor na vládní opatření a...Celý článek »
vydáno před 2 roky 3 týdny
Chrudim – Nezisková organizace, která se stará o lidi bez přístřeší v Chrudimi, kde provozuje noclehárnu a nízkoprahové denní centrum, se...Celý článek »
vydáno před 3 roky 3 týdny
Chrudim – Vánoční akce, které pořádá „Zahradnictví Mikan“, se staly ve městě již tradicí. Míří na ně stovky těch, kdo chtějí shlédnout něco z...Celý článek »
vydáno před 6 let 7 týdnů
Chrudim – V neděli 16. října řešila městská policie nejen oblíbené parkování, ale též dva případy týkající se bezdomovců. V jednom z nich figuruje...Celý článek »
vydáno před 7 let 50 týdnů
Chrudim - Noclehárna pro sociálně vyloučené v Tovární ulici není zdaleka žádným sídlem opilců a podivných existencí. Od té doby, co zdejší...Celý článek »
vydáno před 8 let 38 týdnů
Chrudim - Na redakci Chrudimských novin se obrátil věrný čtenář, aby se podělil s nepříjemnou dopravní situací, do níž se v Chrudimi dostal. Vracel...Celý článek »
vydáno před 8 let 44 týdny
Chrudim - V neděli půl hodiny před půlnocí přijali strážníci oznámení o tom, že v Tovární ulici, poblíž azylového domu, leží v trávě...Celý článek »
vydáno před 9 let 5 týdnů
Chrudim - Kdo přijel v těchto dnech odevzdat starý papír nebo železo do oblíbených sběrných surovin v Malecké ulici, zůstal stát před uzamčenou...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - Místní žena volala v sobotu v 16.14 hodin, že nalezla v Tovární ulici zatoulaného labradora s tím, aby si pro něj strážníci přijeli....Celý článek »