Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 2 roky 39 týdnů
Chrudim – Rekonstrukce tří kruhových objezdů v těsném sousedství nemocnice úspěšně pokračuje. Na tom, který leží v ústí Vlčnovské ulice, probíhá...Celý článek »
vydáno před 5 let 15 týdnů
Chrudim – Cyklisté obvykle nedisponují velkou ohleduplností. Jen minimum z nich je ochotno poděkovat za uvolněnou cestu v místech, kde se spolu s...Celý článek »
vydáno před 9 let 5 dnů
iDnes.cz - Některá středočeská města nechtějí solit namrzlé chodníky. Obávají se, že by sůl poničila památky nebo dlažbu. Jde například o Kutnou Horu...Celý článek »
vydáno před 9 let 5 týdnů
Pardubice - Policisté nezahálejí ani v tomto předvánočním čase a pokutují zjištěné přestupky o sto šest. Tentokrát se zaměřili nejen na...Celý článek »
vydáno před 9 let 7 týdnů
Černá za Bory - U nadjezdu z Černé za Bory ve směru na Staročensko dnes ráno kolem půl sedmé havaroval řidič osobního auta. Zřejmě si neuvědomil...Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Seč - V úterý zavítal chrudimský policejní mluvčí a pracovník preventivně informační skupiny v jedné osobě Jiří Tesař mezi žáky Základní...Celý článek »
vydáno před 9 let 33 týdny
Chrudim – V sobotu v podvečer se strážníci zabývali oznámením místního občana o tom, že v ulici Přemysla Otakara někdo z druhého patra polévá chodce...Celý článek »