Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 23 týdny
Chrudim - MFK Chrudim remízovalo v domácím zápase na novém pažitu s Převýšovem po inkasované brance v samotném závěru utkání. My jsme si vzali na...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim - Tři domácí zápasy přinesly devět bodů, trenér Pavel Jirousek může být se startem nového ročníku České fotbalové ligy nadmíru spokojen....Celý článek »
vydáno před 5 let 15 týdnů
Převýšov - Svěřenci trenéra Pavla Jirouska se začínají tabulkou České fotbalové ligy prokousávat nahoru. Příčinou toho je vítězství na hřišti...Celý článek »
vydáno před 5 let 30 týdnů
Chrudim - Dne 27.6.2016 v zasedací místnosti Městského stadionu Za Vodojemem proběhla řádná valná hromada fotbalistů místního MFK Chrudim. Hlavním...Celý článek »
vydáno před 5 let 36 týdnů
Převýšov - Nyní již třetí tým České fotbalové ligy mířil na trávník Převýšova s cílem urvat další tři body, posílení domácí ale předvedli zodpovědný...Celý článek »
vydáno před 5 let 37 týdnů
Převýšov - Poslední východočeské derby v letošní sezóně bude pro třetiligové fotbalisty Chrudimi nesmírně důležité. Jiroskouvi svěřenci totiž přišli...Celý článek »
vydáno před 6 let 15 týdnů
Chrudim - Po porážce v Mostě potřebovala Chrudim na domácím hřišti naplno bodovat, což se jí podle očekávání povedlo. V souboji s Převýšovem byla...Celý článek »
vydáno před 6 let 16 týdnů
Chrudim - Po úvodní prohře v letošní sezóně se Chrudim pokusí vrátit na vítěznou vlnu v domácím zápase proti Převýšovu! Východočeské derby má vždy...Celý článek »
vydáno před 6 let 37 týdnů
Chrudim - Východočeské derby mezi Chrudimí a Převýšovem zpočátku vypadalo lépe pro hosty, Jirouskovi svěřenci však postupem času ukázali svoji...Celý článek »
vydáno před 7 let 39 týdnů
Chrudim - Východočeské derby zaválo do Chrudimi Převýšov, níže postavený tým na stadionu Za Vodojemem velmi dlouho vzdoroval, v poločase dokonce vedl...Celý článek »