Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 4 roky 39 týdnů
Chrudim – Strážníci městské policie o víkendu kontrolovali nesprávně zaparkovaná auta, vyřešili jednoho nalitého agresora a prošetřili rozbitou výplň...Celý článek »
vydáno před 5 let 15 týdnů
Chrudim – Místní policisté neřeší pouze závažné kriminální delikty, jako je vaření drog a dezorientované seniorky v lesích u Vortové. Občas přijdou...Celý článek »
vydáno před 8 let 10 týdnů
Chrast - V odpoledních hodinách vyráželi policisté zdejšího oddělení k oznámenému incidentu do jedné jim příslušné obce, a to přímo na úřad.Celý článek »
vydáno před 8 let 45 týdnů
Chrudim - Hodinu po půlnoci vyráželi policisté k jednomu z chrudimských barů, kde se mělo schylovat ke rvačce. Hlídka naštěstí přijela včas...Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Můj známý měl dopravní nehodu na motorce. Předjížděl v nepřehledné zatáčce mezi Sečí a Kovářovem pomalejší auto, bohužel ale přes plnou čáru, což...Celý článek »
vydáno před 9 let 16 týdnů
Sobětuchy - Chrudimská městská přestupková komise rozšíří svoji působnost a bude úřadovat i v sousedních Sobětuchách. Uvedl to starosta Chrudimi Petr...Celý článek »
vydáno před 9 let 29 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek před 19. hodinou byla strážníkům nahlášena krádež zboží v prodejně Kaufland. Zadržená žena hlídce uvedla, že nic odcizit...Celý článek »
vydáno před 9 let 29 týdnů
Chrudim - V sobotu po půl desáté večer byli strážníci voláni do prodejny Kaufland, kde měli zadrženého zloděje. Ten si chtěl odnést víno v ...Celý článek »
vydáno před 9 let 40 týdnů
Pardubice - Při hokejovém utkání se Spartou byla strážníkům, hlídkujícím ve sportovním areálu, oznámena rozbitá skleněná výplň ze sektoru hostí....Celý článek »
vydáno před 9 let 43 týdny
Chrudim -  Ve čtvrtek v podvečer volal pracovník ostrahy prodejny Penny Market, že sebrali jistému černochovi batoh, který je povrch...Celý článek »