Chrudimské noviny

Dnes: 15°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 15°C
vydáno před 7 let 48 týdnů
Chrudim - V úterý před půl jedenáctou večer vyráželi hasiči do jednoho z místních bytových domů, odkud jim byl nahlášen požár a protékající...Celý článek »
vydáno před 8 let 23 týdny
Chrudim - V úterý v osm hodin ráno přijali strážníci oznámení o pálení větví za místní pobočkou Správy a údržby silnic Pardubického kraje v...Celý článek »
vydáno před 8 let 29 týdnů
Bystřice/Včelákov - V úterý časně ráno tudy projížděla policejní hlídka, která na vykácené pasece objevila  čtyři topeniště, která tu zbyla po...Celý článek »
vydáno před 8 let 32 týdny
Pardubice - V sobotu v 12.15 hodin vyráželi hasiči k požáru bytu v ulici U Divadla. Při prováděném průzkumu zjistili, že uvnitř...Celý článek »
vydáno před 8 let 47 týdnů
Chrudim - V pondělí dopoledne volala strážníkům žena s tím, že v Dašické ulici se valí z tamní autodílny šedý kouř a v okolí se...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Ve čtvrtek před 18. hodinou si strážníkům stěžoval obyvatel z Vlčí hory, že někdo v zahrádkářské kolonii pod kopcem u řeky pálí...Celý článek »
vydáno před 9 let 9 týdnů
Chrudim - Na auto blokující u Městského parku bezpečný sjezd z chodníku si strážníkům stěžovala ve čtvrtek před polednem žena na vozíku. Nemohla v...Celý článek »