Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 let 3 týdny
Slatiňany - Každý měsíc se na Monaku koná tradiční Malá cena a ne jinak tomu bylo i v měsíci listopadu. Nyní vše proběhlo bez komplikací, a tak se už...Celý článek »
vydáno před 8 let 2 týdny
Monako - Předposlední letošní Malá cena Monaka s pořadovým číslem již 304. přinesla i přes silný vítr sedmnáct osobních rekordů. Jeden z nich si...Celý článek »
vydáno před 8 let 11 týdnů
Monako - Již v pořadí osmý ročník monackého maratonu přinesl druhý nejvyšší rekord v počtu účastníků, na startu se jich totiž sešla necelá padesátka...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Monako - Ve středu 23. dubna se v ideálním běžeckém počasí konala 298. Malá cena Monaka, která byla ve znamení překonání osobních rekordů. Vylepšeno...Celý článek »
vydáno před 8 let 49 týdnů
Monako - Vánoční atmosféra na Štědrý den na Monaku byla opravdu sváteční. Sešel se zde totiž rekordní počet běžců, který si to rozdal o prvenství,...Celý článek »
vydáno před 9 let 9 týdnů
Monako - Poslední běh na Monaku rozhodně rekordním výsledkům přál, překonáno jich bylo přesně dvaatřicet. Oči pořadatelů již nyní vzhlíží k 20. říjnu...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Monako - Cena Evy Novotné. Přesně tak byla pojmenována 281. Malá cena Monaka, která se běžela na tradičním okruhu na Monaku nedaleko Slatiňan.  Celý článek »
vydáno před 10 let 8 týdnů
Monako - Jako je tomu každý měsíc i nyní se běžela Malá cena Monaka. V měsíci září byla však velmi silně poznamenána. Čím? Během závodu běžce napadl...Celý článek »
vydáno před 10 let 11 týdnů
Monako - Nejvyšší účast běžců se sešla na maratónu s názvem Monacký Cross country maratón na kopci Hůra u Slatiňan. Ve velice kvalitním čase zvítězil...Celý článek »
vydáno před 10 let 20 týdnů
Monaco – Stejně jako v každém měsíci, ani v červenci nemůže chybět tradiční Malá cena Monaca. Tentokrát se sice nesešlo tolik běžců jako v měsíci...Celý článek »