Chrudimské noviny

Dnes: 12°C
Zítra: 13°C
Pozítří: 16°C
vydáno před 3 roky 20 týdnů
Chrudim – Drzost zlodějů podle všeho roste. Nebojí se bílého dne proniknout do domů a zde vybírat, co se jim hodí. Svou zkušenost s takovým výlupkem...Celý článek »
vydáno před 5 let 2 týdny
Chrudim - Chodci ve městě nemají pokaždé na růžích ustláno. Chodníky zaplavuje zanedbaná zeleň a mnohde se nedá projít bez použití speciálního...Celý článek »
vydáno před 5 let 4 týdny
Chrast - Policisté zjišťovali okolnosti nehody, při které řidič autobusu přišel o zpětné zrcátko. K události došlo na chrasteckém náměstí....Celý článek »
vydáno před 5 let 16 týdnů
Chrudim - Nefunkční světelná a zvuková signalizace u některých momentálně rekonstruovaných vlakových přejezdů přidělávala v minulých dnech vrásky na...Celý článek »
vydáno před 5 let 40 týdnů
Pardubice - Strážníci přijali oznámení na 42letého opilého muže, který svou nahromaděnou energii soustředil výhradně na dopravní ceduli. ...Celý článek »
vydáno před 7 let 20 týdnů
Pardubice - Strážníci zadrželi dopoledne v Milheimově ulici Roma, který nesl několik kanálových roštů. Během chvilky se jim přiznal, že je...Celý článek »
vydáno před 7 let 29 týdnů
Chrudim - V pondělí po 20. hodině si strážníkům stěžoval muž, který měl být krátce před tím údajně zbit pravděpodobně nějakým Romem. K ...Celý článek »
vydáno před 8 let 16 týdnů
Chrudim - Dnes pět minut po půlnoci se na monitoru městské policie objevil podezřelý pohyb skupiny lidí přecházející Resslovo náměstí....Celý článek »
vydáno před 8 let 19 týdnů
Chrudim - Ve středu ráno byli strážníci upozorněni pracovníkem Technických služeb Chrudim, že viděl nějakého Roma, jak v Sečcké ulici veze...Celý článek »
vydáno před 8 let 23 týdny
Chrudim – Dozorčí služba republikové policie požádala ve čtvrtek krátce po 15. hodině z důvodu vytíženosti vlastních hlídek o pomoc strážníky, aby...Celý článek »