Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 8 let 44 týdny
Pardubice - Sdružení pro Pardubice (SPP) volilo na své pravidelné schůzi členy předsednictva a kontrolního výboru. Post předsedkyně...Celý článek »
vydáno před 2 roky 9 týdnů
Pardubice/Chrudim – O tom, že bývalá primátorka Pardubic Štěpánka Fraňková skončila ve vedení spojených nemocnic Chrudim a Pardubice, ví nejspíše již...Celý článek »
vydáno před 2 roky 15 týdnů
Chrudim/Pardubice – Představenstvo Nemocnice Pardubického kraje dnes jednomyslně a s okamžitou platností odvolalo MUDr. Štěpánku Fraňkovou z...Celý článek »
vydáno před 3 roky 36 týdnů
Chrudim – Spolupráce mezi zdejší radnicí a vedením nemocnice sice čas od času zaskřípe, vynoří se i zvěsti o omezování péče, přesto město pravidelně...Celý článek »
vydáno před 4 roky 7 týdnů
Chrudim – Místní nemocnice, která patří do konglomerátu Nemocnic Pardubického kraje, je jedním z největších zaměstnavatelů v regionu. Není proto divu...Celý článek »
vydáno před 4 roky 42 týdny
Chrudim - Obyvatelé Chrudimě a okolí nezůstanou ani na Velikonoční pondělí bez možnosti vyzvednout si nebo si koupit léky. Tuto možnost jim v ...Celý článek »
vydáno před 4 roky 43 týdny
Pardubice – Představitelé jednotlivých politických stran přítomných v krajském zastupitelstvu se dnes setkali s novými řediteli...Celý článek »
vydáno před 4 roky 47 týdnů
Chrudim/Pardubice - Dva nové ředitele bude mít od příštího měsíce Nemocnice Pardubického kraje (NPK). Dojde tím k zeštíhlení managementu. Dosud mělo...Celý článek »
vydáno před 8 let 14 týdnů
Pardubice - Intenzivní jednání čekají po valné hromadě HC ČSOB Pojišťovna Pardubice dva největší akcionáře klubu - Romana Šmidberského a město...Celý článek »
vydáno před 8 let 20 týdnů
Jsem nucena se ohradit proti informacím, které se v posledních dnech objevily v médiích v souvislosti s přípravou návštěvy prezidenta ČR Miloše...Celý článek »