Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 let 50 týdnů
Pardubice - Celníkům se podařil takřka rekordní úlovek co do počtu odhalených nelegálních zahraničních pracovníků. Bylo jich bezmála sto. Při...Celý článek »
vydáno před 1 rok 36 týdnů
Slatiňany – Na naše území převezl nic netušící řidič kamionu několik cizích státních příslušníků, kteří po zaparkování na odstavném parkovišti ve...Celý článek »
vydáno před 7 let 4 týdny
Pardubice - Oddělení pobytových agend pardubické cizinecké policie zorňuje na změnu svého sídla.Celý článek »
vydáno před 7 let 11 týdnů
Pardubice - Policie zjistila a zajistila za jediný den ve dvou mezinárodních vlacích projíždějících našim krajem celkem 17 nelegálních migrantů.Celý článek »
vydáno před 7 let 15 týdnů
Centrální Evropa včetně Česka se připravuje na vlnu migrantů z Blízkého východu a Afriky, většinou ze zemí, které jsou zmítány válkami, etnickými...Celý článek »
vydáno před 7 let 33 týdny
Pardubice/Chrudim - Od nového roku se policisté Odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie Pardubického kraje téměř nezastavili. Zjistili...Celý článek »
vydáno před 9 let 18 týdnů
Pardubice - Místní cizinecké policii se daří úspěšně bojovat s pašeráky tablet obsahující látku potřebnou k výrobě drog. V jejich síti...Celý článek »
vydáno před 10 let 16 týdnů
Pardubice - Cizinecká policie se zaměřila na kontrolu nelegálně pracujících cizinců na Pardubicku. V jejich síti skončili dva cizinci, pracující...Celý článek »
vydáno před 10 let 18 týdnů
Pardubice - Psovod městské policie v odpoledních hodinách narazil při kontrolní činnosti v místě zvaném na Haldě na čtyři pytláky lovící ryby. Když...Celý článek »
vydáno před 10 let 26 týdnů
Chrudim - Cizinecká policie sdělila 44letému muži z Chrudimska podezření ze spáchání přečinu napomáhání k neoprávněnému pobytu na území republiky. "...Celý článek »