Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Hradec Králové/Pardubice – Zní to jako šílený nápad ze vzdálené budoucnosti, ale systém sdílených aut už v České republice funguje několik let. Jen v...Celý článek »
vydáno před 5 let 13 týdnů
Chrudim - Chrudimští futsalisté si ve středu 26. října připravili pro své fanoušky zajímavé střetnutí. V pohárovém osmifinále ve východočeském derby...Celý článek »
vydáno před 5 let 36 týdnů
Chrudim - Pátek třináctého nebyl jen nešťastným dnem pro všechny templáře, jak praví oblíbeá legenda, ale také chlapíka v Úhřeticích, který se zde...Celý článek »
vydáno před 6 let 13 týdnů
Úhřetice/Přibylov - Dopravní policisté zjišťovali okolnosti minimálně dvou vážnějších dopravních nehod, ke kterým došlo na Chrudimsku.Celý článek »
vydáno před 6 let 15 týdnů
Úhřetice - Do policejních statistik přispěl další opilý řidič, který při kontrole nadýchal 1,73 promile. Jednalo se o 33letého šoféra, který...Celý článek »
vydáno před 6 let 26 týdnů
Holice - Souboj třetiligového týmu s mužstvem z krajského přeboru byl v úvodu mnohem vyrovnanější, než se původně čekalo, i přesto se nakonec z výhry...Celý článek »
vydáno před 7 let 14 týdnů
Pardubice/Nové Jesenčany/Hradec Králové - Bezcita brutálně ubil svou přítelkyni a před soudem řekl, že ji nakonec zastřelil, to aby prý netrpěla. Za...Celý článek »
vydáno před 7 let 16 týdnů
Heřmanův Městec - Sezóna pomalu vrcholí a duel s Hradcem Králové byl pro nás zápasem roku. Trenér Kamil Mlejnek překvapil už volbou brankáře....Celý článek »
vydáno před 7 let 37 týdnů
Hradec Králové/Pardubice - Trojice mužů stanula v těchto dnech před krajským soudem, aby se zpovídala z vyhrožování, vydírání, loupení, ale...Celý článek »
vydáno před 7 let 40 týdnů
Chrudim - Velký úspěch zaznamenal chrudimský inline hokej! Místní Eagles dokázali v silné konkurenci na domácím stadionu postoupit do finále Českého...Celý článek »