Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 2 roky 6 týdnů
Pardubice – Pardubičtí městští policisté baví facebook historkami z terénu a začínají mít pověst nejlepších vypravěčů kuriózních historek ze svých...Celý článek »
vydáno před 8 let 8 týdnů
Pardubice - Ve městě začne vznikat unikátní mapa, z níž bude možno vyčíst, jak jsou na tom jednotlivé lokality z hlediska kriminality. Spolupracovat...Celý článek »
vydáno před 8 let 10 týdnů
Pardubice - Městská policie zajišťovala dohled nad veřejným pořádkem při konání hokejového utkání mezi Pardubicemi a Kometou Brno. Již cestou na...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Pardubice - Operační pracoviště městské policie přijalo telefonickou stížnost ženy s tím, že na studentské ubytovně pardubické univerzity ruší noční...Celý článek »
vydáno před 8 let 46 týdnů
Pardubice - Nové webové stránky městské policie jsou v ostrém provozu už více než měsíc. Strážníci si pochvalují, že se jim jejich web doposud...Celý článek »
vydáno před 8 let 50 týdnů
Pardubice - Operační pracovník zdejší městské policie přijal stížnost ženy, bydlící v Gagarinově ulici, které před půlnocí vadilo, že...Celý článek »
vydáno před 9 let 9 týdnů
Pardubice - Zdejší strážníci vyrazili ve středu do jedné z heren, kde podnapilý mladý muž demoloval zařízení na toaletě. Zřejmě ho rozčílil neúspěch...Celý článek »
vydáno před 9 let 9 týdnů
Pardubice - O nepříjemné zpestření služby zdravotníků v pardubické nemocnici se v úterý postaral 54letý muž. Nejdříve začal personál...Celý článek »
vydáno před 9 let 11 týdnů
Pardubice - Operační pracovník zdejší městské policie přijal na tísňové lince 156 žádost personálu z nemocnice, zda by strážníci nezjistili, proč si...Celý článek »
vydáno před 9 let 13 týdnů
Pardubice - Tísňová linka 156 městské policie přijala žádost o pomoc od občana, který byl údajně vulgárně napadán jiným občanem a požádal proto...Celý článek »