Chrudimské noviny

Dnes: 12°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 8 let 23 týdny
Chrudim - Ve čtvrtek před osmou hodinou ráno došlo v ulici Obce Ležáků k dopravní nehodě cyklisty a osobního auta. Jen na krátkou chvíli se...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Pardubice - Křížení ulic Kyjevská a Průmyslová čeká rozsáhlá přestavba. Namísto křižovatky, na níž se ulice sbíhají v úhlu 90 stupňů a ještě je zde...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim - Kruhový objezd za nemocnicí významně usnadnil dopravu na nově vybudovanou první část obchvatu města. Přestože řidiči nejprve kritizovali...Celý článek »
vydáno před 4 roky 45 týdnů
Pardubice - Policie hledá svědky nehody, ke které došlo v pátek 4. prosince v 17:15 na přechodu pro chodce mezi budovou Atrium Palác Pardubice a...Celý článek »
vydáno před 4 roky 50 týdnů
Chrudim - Počet a umístění přechodů pro chodce ve městě bude stále „kamenem sváru“ mezi chodci, řidiči aut a městskými úředníky. Mnohde by totiž...Celý článek »
vydáno před 5 let 3 dny
Chrudim - Přechody pro chodce ve městě procházejí postupně úpravami, které by měly zajistit jejich větší přehlednost. Dochází zde proto k instalacím...Celý článek »
vydáno před 5 let 7 týdnů
Chrudim - Na velké změny se teď musejí připravit malí předškoláčci a především jejich rodiče, kteří využívají služeb školky v ulici Na Valech. Město...Celý článek »
vydáno před 5 let 11 týdnů
Chrudim - Množství a rozmístění přechodů pro chodce nikdy nebude takové, jak by si všichni chodci přáli. Jedním z krizových míst bez přechodů je...Celý článek »
vydáno před 5 let 12 týdnů
Bítovany - V úterý po třetí hodině odpolední došlo v uvedené obci k dopravní nehodě, konkrétně ke střetu nezletilého cyklisty s ...Celý článek »
vydáno před 5 let 13 týdnů
Pardubice - O velkém štěstí může hovořit 35letý muž cizí státní příslušnosti, kterého kolem půl šesté večer přejet kombajn.Celý článek »