Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 15 týdnů 4 dny
Třemošnice – Průmyslová zóna se změní na pozemky pro výstavbu rodinných domů? Občanská iniciativa části zastupitelů Třemošnice dokázala prosadit...Celý článek »
vydáno před 1 rok 17 týdnů
Třemošnice – Jiná stavba, stejný scénář. Zatímco se v Markovicích řešila kompostárna, v Třemošnici lidé z nové zástavby protestují proti stavbě...Celý článek »
vydáno před 8 let 24 týdny
Pardubice - Červnové referendum, které mělo dát odpověď na otázku, jaký mají pardubičtí občané vztah k městským obvodům, přišlo město zhruba na 1,2...Celý článek »
vydáno před 8 let 34 týdny
Pardubice - Ve čtvrtek 13. června se poprvé v historii města uskuteční místní referendum. Občané v něm budou mít příležitost rozhodnout o...Celý článek »
vydáno před 8 let 35 týdnů
Velmi mne mrzí vyjádření zastupitele Petra Klimpla, který ač vyzývá k účasti na referendu, opět je zpochybňuje. Nevadí mi, že má on či ODS opačný...Celý článek »
vydáno před 8 let 42 týdny
Pardubice - Místní referendum o členění Pardubic se uskuteční 13. června. Obyvatelé města v něm budou rozhodovat o tom, zda mají být Pardubice dál...Celý článek »
vydáno před 8 let 47 týdnů
Pardubice - Město má po konzultacích na ministerstvu vnitra jasno v tom, jak má vypadat referendum na téma uspořádání města do městských obvodů. Nyní...Celý článek »
vydáno před 8 let 49 týdnů
Pardubice - Přípravy na uspořádání referenda o budoucím uspořádání města pokračují. Bezprostředně poté, co lednové zastupitelstvo schválilo...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Pardubice - Letité spory o městské obvody a jejich podobu by podle vládnoucí koalice mohlo vyřešit místní referendum. Zastupitelé tak budou 22. ledna...Celý článek »
vydáno před 9 let 18 týdnů
Pardubice - Starosta šestého městského obvodu Petr Králíček dnes informoval pardubickou primátorku Štěpánku Fraňkovou o úsilí části občanů svého...Celý článek »