Chrudimské noviny

Dnes: 15°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 15°C
vydáno před 9 let 10 týdnů
Chrudim - Okresní soud znovu projednával v týdnu po dva dny kauzu úmrtí 17letého chlapce, který před dvěma lety utonul při táborové hře na...Celý článek »
vydáno před 9 let 18 týdnů
Chrudim – Od srpna 2010 probíhalo vyšetřování příčiny utonutí sedmnáctiletého mladíka v Sečské přehradě. Nyní se případem bude zabývat chrudimský...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim/Seč - Zdejší okresní soud se v pátek znovu zabýval případem utonulého chlapce v Sečské přehradě. K tragické události přitom...Celý článek »
vydáno před 8 let 2 týdny
Seč/Chrudim - Zdejší okresní soud bude znovu projednávat, a to zcela od začátku, kauzu, od které 18. srpna už uplynuly celé tři roky a při níž zemřel...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 1 den
Seč – V neděli 9. května se odehrála nebývalá akce na březích Sečské přehrady: Na 40 dobrovolníků z řad rybářů a jejich rodin ve...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 5 dnů
Seč – V neděli 9. května se odehrála nebývalá akce na březích Sečské přehrady: Na 40 dobrovolníků z řad rybářů a jejich rodin ve spolupráci...Celý článek »
vydáno před 2 roky 7 týdnů
Chrudim - Podvody na seniorech jsou problémem nejen v Pardubickém kraji. Pachatelé těchto činů jsou bezcitní, přesvědčiví a za své oběti si...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – „Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne“. O pravdivosti tohoto rčení se nyní přesvědčil třiadvacetiletý mladík, který...Celý článek »
vydáno před 3 roky 19 týdnů
Chrudim – Dalšího vypečeného tatínka vyhmátli místní policisté. Snad vinou špatných životních osudů, snad laxností a nezájmem o vlastní děti. Ať už...Celý článek »
vydáno před 4 roky 23 týdny
Seč – Hasiči i policisté na Velký pátek rozhodně neměli klidnou službu. Na nepozornost při lovu ryb doplatil jeden rybář na Sečské přehradě, který se...Celý článek »