Chrudimské noviny

Dnes: 16°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 16°C
vydáno před 6 let 40 týdnů
Heřmanův Městec - Policisté zdejšího obvodního oddělení aktuálně stíhají 42letého neplatiče alimentů. Otec dvou dívek a jednoho chlapce zřejmě jenom...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Rozvod a následná tahanice o svěření dětí do péče může skončit buď v klidu, nebo destrukcí jakýchkoliv pozitivních vazeb na jednoho z...Celý článek »
vydáno před 5 let 12 týdnů
Chrudim - Případy neplacení výživného se zdejší policie zabývá poměrně často. Jak poznamenává policejní mluvčí Jiří Tesař, stačí čtyři měsíce neplnit...Celý článek »
vydáno před 7 let 3 týdny
Heřmanův Městec - Zdejší policejní oddělení se aktuálně zabývá oznámením o neplacení výživného matkou na její dceru, která je v pěstounské péči...Celý článek »
vydáno před 7 let 24 týdny
Chrudim - Zdejší kriminálka začala trestně stíhat 47letého muže, který na svou dceru neplatí výživné. Jeho dluh dosáhl půl milionu a třiatřicet tisíc...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 4 dny
Pardubice – Tuto sobotu můžete zažít tvorbu graffiti v Pardubicích na 22. Radical Family Jam 2020 a to v čase od 10:00 do 20:00. Následně...Celý článek »
vydáno před 44 týdny 2 dny
Heřmanův Městec – Společnost Machi, s. r. o. z Rosic porušila zákon o odpadech a inspektoři České inspekce životního prostředí (ČIŽP)...Celý článek »
vydáno před 1 rok 45 týdnů
Heřmanův Městec - Heřmanův Městec byl druhou zastávkou hejtmana Martina Netolického (ČSSD) při putování po regionu. Po jednání se starostou Seče...Celý článek »
vydáno před 2 roky 3 týdny
Heřmanův Městec - Čtvrtý ročník Heřmanoměsteckých podzimních slavností se uskuteční v sobotu 29. září. Neformální setkání rodáků a ...Celý článek »
vydáno před 3 roky 5 týdnů
Heřmanův Městec - V pátek 15. září se v Židovském dvojdomku od 18 hodin koná vernisáž výstavy - Svět, který měl zmizet. Výstava fotografií...Celý článek »