Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 13°C
vydáno před 5 let 15 týdnů
Zderaz/Nové Hrady - Policie hledá svědky dopravní nehody, ke které došlo 12. července 2015 v 00:20 hodin mezi uvedenými obcemi. Uvedený úsek silnice...Celý článek »
vydáno před 7 let 19 týdnů
Chrudim - V úterý před devátou hodinou ráno přijali strážníci stížnost na špatně zaparkovaná auta u Vodafonu a také u firmy Marlo. Na místě...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Ve čtvrtek po 20. hodině objevili strážníci na Palackého třídě, na chodníku v blízkosti nákupního střediska Dukla, ležet na zemi...Celý článek »
vydáno před 8 let 3 týdny
Zderaz/Nové Hrady - Ve středu po 15. hodině sem vyráželi hasiči z Hlinska a z Proseče k havarovanému autu, které narazilo do stromu....Celý článek »
vydáno před 8 let 5 týdnů
Pardubice - Krátce po poledni požádala dispečerka záchranné služby o pomoc strážníky kvůli věcem zraněného mladého cyklisty. U Bajkalu kvůli...Celý článek »
vydáno před 8 let 7 týdnů
Zderaz - Na přelomu srpna a září zatím neznámý zloděj v lese u Zderaze na Skutečsku pokácel a ukradl tři vzrostlé stromy a jeden při tom...Celý článek »
vydáno před 8 let 27 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek 12. dubna kolem 15.30 hodin nedala v Čáslavské ulici řidička osobního vozidla při odbočování vlevo přednost cyklistovi...Celý článek »
vydáno před 8 let 32 týdny
Chrudim - Anonym volal v úterý ve 21.55 hodin strážníkům, aby upozornil na to, že Topolskou ulicí směrem k sídlišti Na Větrníku jede podnapilý...Celý článek »
vydáno před 8 let 40 týdnů
Přelouč - Dopravní policisté žádají o pomoc svědky při pátrání po jednom z účastníků dopravní nehody, k níž došlo ve čtvrtek 19. ledna ve 14.30 hodin...Celý článek »