Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 47 týdnů
Kunice - Chrudimští o následujícím víkendu vstoupí do jarní části České fotbalové ligy. Start to rozhodně nebude jednoduchý, z Kunic se body zadarmo...Celý článek »
vydáno před 9 let 24 týdny
Chrudim - Nová fotbalová sezóna odstartovala pro Chrudim skvěle! Proti silným Kunicím domácí hráli skvěle a třetí tým tabulky loňského ročníku...Celý článek »
vydáno před 9 let 40 týdnů
Chrudim - Třetí zápas během šesti dnů. Přesně takový je program chrudimského fotbalového Áčka, které se nyní pokusí zaskočit lídra celé České...Celý článek »
vydáno před 10 let 18 týdnů
Kunice - Chrudimští fotbalisté chtěli navázat na vítězství proti Měchulupům, ale na hřišti lídra se jim to nepodařilo. Odvezli se porážku 3:1 a v...Celý článek »
vydáno před 4 roky 32 týdny
Chrudim - Třetiligové působení MFK Chrudim je definitivně u konce. Již jistý vítěz České fotbalové ligy se s vlastními fanoušky rozloučil...Celý článek »
vydáno před 4 roky 33 týdny
Písek - Ač se zdálo, že mašina vedená trenérem Pavlem Jirouskem začala během jarní části sezóny ztrácet dech, když bylo potřeba, dokázala zapnout a...Celý článek »
vydáno před 4 roky 34 týdny
Chrudim - Další krůček ke splnění stanoveného cíle udělali fotbalisté Chrudimi. Povinné vítězství proti jistému sestupujícímu z Čížové přineslo do...Celý článek »
vydáno před 4 roky 34 týdny
Chrudim - Středeční vložené kolo přivedlo k chrudimskému Vodojemu celek Litoměřicka, který zde sehrál povedenou partii. Chrudimští sice podle...Celý článek »
vydáno před 4 roky 35 týdnů
Štěchovice - V předposledním venkovním zápase si lídr České fotbalové ligy z Chrudimi dokázal poradit s nepříjemnou situací, ve...Celý článek »
vydáno před 4 roky 35 týdnů
Štěchovice - Předposlední venkovní utkání chrudimského týmu v letošním ročníku České fotbalové ligy je tu. MFK zamíří se čtyřbodovým náskokem na...Celý článek »