Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Rallye Železné hory je jenom jedním z pěti závodů Českomoravského poháru rallye. Další rallye jiných pořadatelů se konají v různých koutech...Celý článek »
vydáno před 4 roky 33 týdny
Chrudim/Železné hory – Každým rokem se v létě na silničkách v okolí města objeví závodně upravené vozy, natěšené posádky a také často ne už tak...Celý článek »
vydáno před 6 let 36 týdnů
Chrudim - Rtuť na teploměru stoupá a s ní i agresivita obyvatel rozpáleného města. Ve čtvrtek 7. července proto museli strážníci městské policie...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Po roce se do města opět vrací zahájení automobilového závodu, který dělí veřejnost na příznivce a odpůrce upravených vozů. V sobotu 15....Celý článek »
vydáno před 9 let 30 týdnů
Staré, vyšperkované křápy, ale i relativně nová a zachovalá auta upravená k amatérskému závodění v pátek opět „okupovala“ Resselovo náměstí. Ať...Celý článek »
vydáno před 9 let 30 týdnů
Chrudim - Páteční odpoledne předznamenalo víkend plný upravených aut a rychlostních zkoušek. Další ročník Rallye Železné hory přivedl na Resselovo...Celý článek »
vydáno před 9 let 48 týdnů
Chrudim/Třibřichy/Dřenice - V sobotu 20. dubna budou v době od šesti do 18 hodin uzavřeny silnice mezi obcemi Dřenice, Třibřichy a...Celý článek »
vydáno před 10 let 17 týdnů
Chrudim - Čtyřnásobná tragédie v rallye soutěži na Slovácku pobouřila veřejné mínění a rozdělila českou společnost na dva nesmiřitelné...Celý článek »
vydáno před 10 let 17 týdnů
Celá republika smutní. Lépe řečeno, měla by smutnit. Čtyři mladé životy si vyžádala nehoda, která ukončila závod natuňěných aut na moravském Slovácku...Celý článek »
vydáno před 10 let 29 týdnů
Nasavrky/Hradiště/Miřetice - Obyvatelé několika míst na Chrudimsku sepisují petice proti konání automobilové Rallye Železné hory v jejich obcích...Celý článek »