Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 11 let 15 týdnů
Chrudim - Společnost Vodafone zmrazí pro letošek počet svých zaměstnanců a dokonce jich v průběhu roku i několik desítek ubyde. Stane se tak v...Celý článek »
vydáno před 10 let 44 týdny
Chrudim - Mobilní operátor Vodafone, který provozuje v Chrudimi zákaznické call centrum, otevře nyní svoje druhé call centrum také v Ústí nad Labem....Celý článek »
vydáno před 11 let 6 dnů
Pardubice - Mezi zaměstnanci chemičky Paramo se šíří panika kvůli nepodloženým zprávám, že se ji chystá její vlastník, kterým je polská firma...Celý článek »
vydáno před 11 let 20 týdnů
Hlinsko - Sedmapadesát zaměstnanců společnosti ETA Hlinsko přijde propustit do konce letošního ledna, jde takřka o třetinu všech lidí. Firma už to...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 2 dny
Chrudim – Město zhotovitele, tedy nezávislou firmu, která by personální audit na městském úřadě provedla, sice vysoutěžilo, ale nakonec se rozhodlo...Celý článek »
vydáno před 1 týden 5 hodin
Pardubický kraj – K ženě (40) se výstraha včas nedostala. Kamenem úrazu byl internetový odkaz, díky čemuž podvodník chtěl z jejího účtu odčerpat až...Celý článek »
vydáno před 3 roky 33 týdny
Pardubice - Rada Pardubického kraje na svém pondělním jednání řešila také záležitosti spojené s Nemocnicí Pardubického kraje a.s. Krajští...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim – Ve čtvrtek 7. června neměli strážníci právě jednoduchou službu. Vedro k padnutí a výjezdů, že by je člověk skoro nespočítal. Krom obvyklých...Celý článek »
vydáno před 5 let 29 týdnů
Více než 80 % ruských občanů v produktivním věku nemá dovednosti a znalosti pro práci v současném tržním prostředí. Tento závěr obsahuje studie...Celý článek »
vydáno před 6 let 22 týdny
Parlamentní listy - Pokud by růst životní úrovně pokračoval stejným tempem jako doposud, k Německu se přiblížíme za sto let anebo nikdy. Zahraničí...Celý článek »