Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 46 týdnů 3 dny
Chrudim – Ve Spolkovém domě se v sobotu 12. března od 10 hodin koná loutkové představení pro malé děti a jejich rodiče. Pohádky nastudoval...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Rodný dům nejvýznamnějšího chrudimského rodáka je první realizací, kde se město snaží aktivně přispět ke kultivaci reklamních označení...Celý článek »
vydáno před 3 roky 4 týdny
Chrudim – Slavných rodáků a osobností těsně spjatých s historií města lze jmenovat opravdu hodně. Vedení radnice na ně myslí, a pravidelně proto...Celý článek »
vydáno před 3 roky 52 týdny
Chrudim - Regionální muzeum Chrudim hostí od tohoto týdne putovní výstavu s názvem Fenomén Igráček. Ta seznámí návštěvníky s historií a...Celý článek »
vydáno před 4 roky 6 týdnů
Chrudim - V sobotu 15. prosince sehraje Loutkářský spolek Kacafírek představení s názvem Pohádky a pověsti o Kacafírkovi. Tři humorné příběhy z...Celý článek »
vydáno před 4 roky 49 týdnů
Chrudim - Sobotní dopoledne 17. února můžete věnovat celé dětem.  V divadle na ně čeká již avizovaná výstava železničních modelů a kousek...Celý článek »
vydáno před 5 let 18 týdnů
Chrudim - Sice končí světlá část roku, ale pro děti se i tak najde nějaký zajímavý program. V pondělí 25. září  v 17 hodin  pro ně ve...Celý článek »
vydáno před 5 let 22 týdny
Chrudim – V letošním roce si Chrudimáci mohli připomenout nejen letce Jaroslava Kudláčka, ale také 160 let od úmrtí Josefa Ressela. Na příští rok...Celý článek »
vydáno před 5 let 30 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek 29. června 2017 o půl jedenácté před sochou Josefa Ressela startuje zahájení projektu Josef Ressel – český vynálezce, který...Celý článek »
vydáno před 6 let 18 týdnů
Chrudim/Pardubice/Vídeň - Nadnárodní projekt Pocta Josefu Resselovi pokračuje. Jednoho z největších českých vynálezců, chrudimského rodáka Josefa...Celý článek »