Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 4 týdny 15 hodin
Chrudim – Chrudimská pobočka Unicorn má stále větší potenciál a získává stále lepší renomé. Nejenže úspěšně pracuje na řadě energetických...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 4 dny
Chrudim – Radní vyhodnotili hned tři veřejné zakázky, do kterých se přihlásilo ve dvou případech osm firem a v jednom případě dokonce dvanáct....Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 5 dnů
Chrudim – Jako obvykle se předpokládá, že rekonstrukci plynovodu budou doprovázet kvůli uzavírkám dopravní komplikace. Ale výměnou za tyto trable...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 7 hodin
Chrudim – Jak dnes potvrdil uvolněný radní za Piráty Aleš Nunvář, kvůli udržení bezpečnosti bude muset nejspíš každý kámen ze zdi a schodů ven, aby...Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 5 dnů
Chrudim – Poslední dva lednové týdny budou možná na úřadě v Pardubické ulici s trochou nadsázky připomínat hru na schovávanou. Od pondělí se opět...Celý článek »
vydáno před 29 týdnů 11 hodin
Chrudim – Zrušení zastávek v centru způsobuje nebezpečné komplikace. Kvůli opravě havárie plynovodu v Novoměstské ulici zrušil odbor...Celý článek »
vydáno před 39 týdnů 11 hodin
Chrudim – Klášterní zahrady byly od doby své rekonstrukce před deseti lety terčem mnoha debat kvůli vhodné úpravě veřejného prostoru. Důležité je mít...Celý článek »
vydáno před 49 týdnů 1 den
Chrudim – Na pondělním jednání zastupitelstva města Chrudim se budou probírat změny, které se týkají územního plánu a dotknou se každého stavebníka...Celý článek »
vydáno před 1 týden 13 hodin
Chrudim – K nejpalčivějším problémům posledně konaného Desatera problémů města Chrudim očima zdejších občanů patřila rekonstrukce smuteční síně....Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Chrudim – Součásná koalice si dala opravu kašny Brusel do svého programu a tak se ujala splnění tohoto slibu na poslední chvíli stůj co stůj. Přinese...Celý článek »