Chrudimské noviny

Dnes: 13°C
Zítra: 15°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 4 roky 1 týden
Pardubice/Chrudim - Lidovci postaví do čela krajské kandidátky podle očekávání prvního náměstka hejtmana Romana Línka. Dostal k tomu mandát od...Celý článek »
vydáno před 8 let 36 týdnů
Pardubice - Náměstek hejtmana Pardubického kraje Roman Línek (KDU-ČSL), zodpovědný za finance a majetek, předložil krajské radě návrh posílit letošní...Celý článek »
vydáno před 8 let 47 týdnů
Pardubice - Koalice pro Pardubický kraj oznámila, že půjde do příštích krajských voleb v roce 2012 s kandidátkou, v jejímž čele bude znovu...Celý článek »
vydáno před 48 týdnů 1 den
Chrudim - V minulém týdnu zavítal do Chrudimi prorektor Prešovské univerzity a zastupitel Prešovského kraje profesor Gabriel Paľa, aby chrudimským...Celý článek »
vydáno před 6 let 4 týdny
Osud.cz - Až do nedávné doby platilo, že homeopatii mohou svobodně praktikovat jak lékaři, tak nelékaři, legislativa to nijak neřešila. To už v...Celý článek »
vydáno před 6 let 5 týdnů
Pardubice - Krajští radní rozhodli, že se generálním ředitelem akciové společnosti Nemocnice Pardubického kraje, která zastřešuje všechny krajské...Celý článek »
vydáno před 6 let 20 týdnů
Chrudim/Pardubice - Polemika kolem financování nákladného postgraduálního studia MBA politikům z krajského rozpočtu neustává. Ukazuje se totiž nyní,...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Pardubice - Bývalý hejtman Pardubického Ivo Toman (ODS) a současný náměstek hejtmana a místopředseda KDU-ČSL Roman Línek studovali podle zjištění...Celý článek »
vydáno před 6 let 37 týdnů
Chrudim - Tak je to přeci jen pravda! Zdejší zastupitel Roman Málek (Koalice pro Chrudim) má nové zaměstnání. Potvrdila se tak upozornění některých...Celý článek »
vydáno před 6 let 42 týdny
Pardubice - Poslanec Jiří Junek, zvolený za KDU-ČSL, pozval dopisem všechny poslance zvolené za Pardubický a Královéhradecký kraj na společnou...Celý článek »