Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 9°C
vydáno před 8 let 16 týdnů
Praha/Chrudim - Na stůl chrudimského okresního soudu se vrací případ 17letého mladíka, který před necelými třemi lety utonul za zvláštních okolností...Celý článek »
vydáno před 9 let 13 týdnů
Chrudim - Okresní soud znovu projednával v týdnu po dva dny kauzu úmrtí 17letého chlapce, který před dvěma lety utonul při táborové hře na...Celý článek »
vydáno před 9 let 22 týdny
Chrudim – Od srpna 2010 probíhalo vyšetřování příčiny utonutí sedmnáctiletého mladíka v Sečské přehradě. Nyní se případem bude zabývat chrudimský...Celý článek »
vydáno před 23 týdny 4 dny
Seč – V neděli 9. května se odehrála nebývalá akce na březích Sečské přehrady: Na 40 dobrovolníků z řad rybářů a jejich rodin ve...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 18 hodin
Seč – V neděli 9. května se odehrála nebývalá akce na březích Sečské přehrady: Na 40 dobrovolníků z řad rybářů a jejich rodin ve spolupráci...Celý článek »
vydáno před 2 roky 11 týdnů
Chrudim - Podvody na seniorech jsou problémem nejen v Pardubickém kraji. Pachatelé těchto činů jsou bezcitní, přesvědčiví a za své oběti si...Celý článek »
vydáno před 3 roky 3 týdny
Chrudim – „Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne“. O pravdivosti tohoto rčení se nyní přesvědčil třiadvacetiletý mladík, který...Celý článek »
vydáno před 3 roky 22 týdny
Chrudim – Dalšího vypečeného tatínka vyhmátli místní policisté. Snad vinou špatných životních osudů, snad laxností a nezájmem o vlastní děti. Ať už...Celý článek »
vydáno před 4 roky 27 týdnů
Seč – Hasiči i policisté na Velký pátek rozhodně neměli klidnou službu. Na nepozornost při lovu ryb doplatil jeden rybář na Sečské přehradě, který se...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Seč – Až do začátku listopadu musejí řidiči počítat s dopravními komplikacemi přímo na koruně hráze sečské přehrady. Vzhledem k průzkumu tělesa hráze...Celý článek »