Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 7°C
vydáno před 24 týdny 2 dny
Praha/Chrudim - Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD) jednal v úterý 6. srpna v Praze s generálním ředitelem Správy železniční...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 5 dnů
Pardubice - Prosinec letošního roku je pro železniční dopravu v Pardubickém kraji přelomový. Kromě Českých drah bude totiž příštích deset let...Celý článek »
vydáno před 1 rok 32 týdny
Chrudim – Koncem měsíce května se opět sešli členové dopravní komise rady města a nebylo by to jednání „dopraváků“, aby z něj nevypadla celá řada...Celý článek »
vydáno před 1 rok 39 týdnů
Chrudim – Projednávání desatera problémů města je akcí, kterou zná asi každý. Pravidelně však „matka“ projektu, městská úřednice a zastupitelka Šárka...Celý článek »
vydáno před 2 roky 26 týdnů
Chrudim – To, co naznačoval předchozí vývoj, stalo se nyní realitou. Vedení města odmítlo stavbu takzvané „Ostřešanské spojky“, která měla zrychlit a...Celý článek »
vydáno před 2 roky 35 týdnů
Chrudim/Ostřešany – Vybudování „Ostřešanské spojky“ získává konkrétnější kontury. V současné době je již zveřejněn první „nástřel“, jak by mohl nová...Celý článek »
vydáno před 2 roky 39 týdnů
Chrudim/Pardubice – O Ostřešanské spojce se nevedou diskuse jen v Chrudimi, které by měla pomoci asi nejvíce, ale také v krajských Pardubicích....Celý článek »
vydáno před 2 roky 48 týdnů
Chrudim – Takzvaná „Ostřešanská spojka“ je podle všeho projektem, který na sobě nese stigma. Nějaký čas se uvažuje o její výstavbě, později z ní zase...Celý článek »
vydáno před 3 roky 8 týdnů
Chrudim – Budoucí stavba takzvané „Ostřešanské spojky“ se teď dostala i na pořad jednání dopravní komise rady města. Diskuse o modernizaci trati, jež...Celý článek »
vydáno před 3 roky 12 týdnů
Chrudim/Pardubice – V krajském městě v minulých dnech začala velká přestavba přednádraží. Pro Chrudimáky z toho plyne ale i jedna příjemná skutečnost...Celý článek »