Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 48 týdnů
Chrudim - Na úřadu práce panuje nervozita a jen těžko potlačovaná agresivita. Úředníci jsou přepracovaní a klienti se zlobí, že životně důležité...Celý článek »
vydáno před 5 let 39 týdnů
Chrudim – V minulých letech se technickým službám velmi osvědčila spolupráce s úřadem práce, při níž došlo k vytvoření několika pracovních míst. Ta...Celý článek »
vydáno před 6 let 12 týdnů
Litomyšl – Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD) se společně dalšími hosty zúčastnil slavnostního otevření nové výrobní haly...Celý článek »
vydáno před 7 let 20 týdnů
Pardubice/Chrudim - Míra nezaměstnanosti činila v Pardubickém kraji na konci července 4,9 procenta lidí bez práce. Oproti stejnému období v loňském...Celý článek »
vydáno před 7 let 33 týdny
Pardubice/Chrudim - Nezaměstnanost v Pardubickém kraji klesla v květnu poprvé od roku 2008 znovu pod pět procent. Před sedmi lety se v témže období...Celý článek »
vydáno před 8 let 7 týdnů
Chrudim/Pardubice - V Pardubickém kraji vzrostla v listopadu nezaměstnanost jen mírně, a to o jeden procentní bod na 5,8 procenta. Vyplývá to z údajů...Celý článek »
vydáno před 8 let 11 týdnů
Chrudim - Míra nezaměstnanosti obvykle prudce po skončení sezónních prací vyskočí nahoru. Podzim tak bývá obdobím, kdy úřady práce zažívají největší...Celý článek »
vydáno před 8 let 47 týdnů
Pardubice/Chrudim - Chrudimsko trpí druhou nejvyšší mírou nezaměstnanosti v rámci Pardubického kraje. Vyplývá to z údajů, které nyní zveřejnil Úřad...Celý článek »
vydáno před 8 let 48 týdnů
Chrudim - Mobilní operátor Vodafone ohlásil úřadu práce na první dvě letošní čtvrtletí snižování počtu svých zaměstnanců. Dohromady se chystá v...Celý článek »
vydáno před 8 let 48 týdnů
Pardubice - Na konci ledna bylo na Pardubicku bez práce přes sedm tisíc lidí, tedy 6,7 procenta nezaměstnaných. Potvrdil to ředitel Úřadu práce v...Celý článek »