Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 11°C
Pozítří: 11°C
vydáno před 3 roky 46 týdnů
Chrudim – V minulém týdnu se odehrála nemilá událost, která mezi veřejnost opět přinesla otázky po fungování městské policie. V úterý 6. června o půl...Celý článek »
vydáno před 7 let 9 týdnů
Chrudim - Naučit sociálně vyloučené obyvatele známých lokalit nedaleko centra města základním pracovním návykům by teď ráda chrudimská radnice. Poté...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - Město získalo v minulém volebním období od Evropské unie zhruba čtvrt miliardy korun na revitalizaci poměrně velkého území v centru -...Celý článek »
vydáno před 45 týdnů 2 dny
Chrudim – Dokončované přednádraží je stále předmětem diskusí. Chrudimáci se nejčastěji pozastavují nad tím, že nový mobiliář sice bude oku lahodit,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 14 týdnů
Chrudim – Většina místních supermarketů nepříliš úspěšně bojuje s parkováním aut těch řidičů, kteří současně nejsou i zákazníky daného obchodu....Celý článek »
vydáno před 1 rok 45 týdnů
Chrudim – Čas od času jsou zásahy policistů a strážníků spíše úsměvné. Nedáno lapený výtečník, který se rozhodl přilepšit si krádežemi v...Celý článek »
vydáno před 3 roky 36 týdnů
Chrudim – Sobota 19. srpna pro strážníky městské policie sice neznamenala dopadení žádné z celostátně hledaných osob, ale přesto byla jejich služba...Celý článek »
vydáno před 4 roky 16 týdnů
Chrudim – S kuriózním dotazem se teď obrátil na město jeden z obyvatel domů u místního vlakového nádraží. Někdo z ze sousedů Josefa Skřivánka má...Celý článek »
vydáno před 4 roky 26 týdnů
Chrudim – Poslední říjnový den se strážníci městské policie příliš nezapotili. Řešit museli pouze zloděje, jenž se pokusil krást v Bille, hádku...Celý článek »
vydáno před 4 roky 42 týdny
Chrudim - Rtuť na teploměru stoupá a s ní i agresivita obyvatel rozpáleného města. Ve čtvrtek 7. července proto museli strážníci městské policie...Celý článek »