Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 let 11 týdnů
Pardubice - Socha prvního českého aviatika ing. Jana Kašpara dnes dorazila do Pardubic. Zdejší rodák a průkopník českého letectví shlíží na třídu...Celý článek »
vydáno před 7 let 6 týdnů
Pardubice - Veřejné toalety na pardubické třídě Míru slouží opět svému účelu. Jejich provoz nyní zajišťuje soukromá společnost, která za to od města...Celý článek »
vydáno před 7 let 19 týdnů
Pardubice - Třída Míru se po své rekonstrukci stane opět místem, kde se budou konat vánoční či velikonoční trhy. Díky novele tržního řádu, kterou...Celý článek »
vydáno před 7 let 25 týdnů
Pardubice - Toaletu z květináče před obchodem si za bílého dne udělal jeden z mladíků čtyřčlenné party, která si to štrádovala po třídě...Celý článek »
vydáno před 7 let 43 týdny
Pardubice - Na nově opravené třídě Míru bylo testováno několik variant čištění nové dlažby. Nečistoty na přírodním kameni byly odstraňovány tlakem...Celý článek »
vydáno před 7 let 49 týdnů
Pardubice - Primátor Martin Charvát (ANO 2011) chce zahájit první kroky k vytvoření náměstí Jana Kašpara na zrekonstruované pardubické třídě Míru....Celý článek »
vydáno před 7 let 49 týdnů
Pardubice -  Osmašedesátiletou ženu postihla náhlá nevolnost na třídě Míru. Zúčastnila se jejího slavnostního otevření po několikaměsíční...Celý článek »
vydáno před 7 let 50 týdnů
Pardubice - Na třídu Míru se vrátí ve středu 1. dubna normální život. Rekonstrukce, která začala před třinácti měsíci, je hotova. Život ulici...Celý článek »
vydáno před 8 let 6 dnů
Pardubice - Rekonstrukce třídy Míru spěje k závěru. Změní nejen tvář, ale také režim hlavní pardubické ulice. Zatímco od Masarykova náměstí po...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Pardubice - Trojice mladých mužů ve věku od 20 do 25 let zvolila ne zrovna vhodné místo na jízdu skateboardem. Přestože by se hoši mohli dostatečně...Celý článek »