Chrudimské noviny

Dnes: 18°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 12°C
vydáno před 7 let 24 týdny
Chrudim - Radnice se rozhodla prodat další městskou nemovitost. Po domu v Poděbradově ulici, rekreační chatě ve Skutči a Charvátově vile v...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 1 den
Chrudim – Ředitelství silnic a dálnic z Pardubic se snaží předcházet si chrudimskou radnici. Je však také možné, že jeho vedení podlehlo...Celý článek »
vydáno před 2 roky 4 týdny
Chrudim – Pro mnohé jde jen o oblíbenou zkratku, zaměstnanci Vodafonu však tudy pravidelně cestují do práce. Železniční přejezd v Průmyslové ulici se...Celý článek »
vydáno před 2 roky 24 týdny
Chrudim – Nikomu, kdo pravidelně využívá Pardubickou ulici, nemohla uniknout zvýšená aktivita v areálu bývalé restaurace Na Sklepích. Ta byla dlouhá...Celý článek »
vydáno před 2 roky 35 týdnů
Chrudim – Modernizovat dávno nevyhovující úřední desku se rozhodla zdejší radnice. Vývěska v Pardubické ulici je spíše pro ostudu, do přehlednosti má...Celý článek »
vydáno před 3 roky 6 týdnů
Chrudim – Dopravní situace se ve městě po otevření první části obchvatu podstatně změnila. Dříve hojně využívaná silnice v Pardubické ulici je ve...Celý článek »
vydáno před 3 roky 12 týdnů
Chrudim – Se začátkem nového roku nastává čas, v němž většina Chrudimáků podává svá daňová přiznání. Vydat se na tuto neradostnou cestu autem, není...Celý článek »
vydáno před 3 roky 29 týdnů
Chrudim – Nepříjemnou zkušenost má za sebou senior bydlící na Pardubické ulici. V úterý 17. října do jeho bytu zavítal falešný sociální pracovník a...Celý článek »
vydáno před 3 roky 38 týdnů
Chrudim – V neděli se strážníci městské policie opravdu nenudili. Kdo by očekával, že víkend patří nicnedělání a lenošným průjezdům autem po městě,...Celý článek »
vydáno před 4 roky 10 týdnů
Polička – Za dosud nezjištěných okolností došlo v areálu Poličských strojíren u Poličky k iniciaci, následnému požáru a výbuchům uloženého...Celý článek »