Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 týdny 13 hodin
Chrast (Podskála) – Na cestě za Chacholicemi směrem na Podskalu, kam vede slepá ulice, k jedné z informačních tabulí na naučné stezce Chrastecka,...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 1 den
Chrast – Chrast městskou policii sice nikdy neměla, zato v obci až do konce roku 2021 fungovalo policejní Obvodní oddělení Chrast. Jednání o...Celý článek »
vydáno před 22 týdny 11 hodin
Pardubický kraj – Program regenerace městské památkové rezervace (MPR) a městské památkové zóny (MPZ) je nástrojem k obnově kulturních památek v...Celý článek »
vydáno před 25 týdnů 3 dny
Chrast – Kolem chrudimského starosty se zamotává nejasná kauza. Kdo bude platit tři čtvrtě milionu? Oprava jihovýchodní zdi zámeckého parku v Chrasti...Celý článek »
vydáno před 45 týdnů 10 hodin
Chrast – Na rohovém pozemku mezi ulicemi Tyršova a Čeperka se v sobotu 23. července koná třetí ročník malého letního jarmarku.   Třetí...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Chrast – Poslední únorová sobota patřila v Chrasti tradičnímu masopustnímu veselí. Na náměstí se konal jarmark, vyhrávala kapela Klondike, vařilo se...Celý článek »
vydáno před 1 rok 25 týdnů
Chrudim – V úterý 30. listopadu řešili strážníci zapeklitou situaci v chrudimské nemocnici. Sanitka sem totiž zavezla na ošetření z Chrasti muže,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 40 týdnů
Chrudimsko/Chrast – Pozor, ať nepíchnete kolo! Nejen prodlužující se fronty na silnici II/358 kvůli pokračující dostavbě obchvatu, ale také...Celý článek »
vydáno před 1 rok 40 týdnů
Chrudimsko – Nadešel čas a Pardubický kraj vyhlásil v kongresovém sále multifunkčního centra Golf Resort Kunětická hora výsledky hodnocení...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrast – Starosta Vojtěch Krňanský (ANO 2011) zveřejnil potěšující zprávu pro všechny, kteří fandí modernizaci, výstavbě a nechodí pěšky. Staromilci...Celý článek »