Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 let 5 týdnů
Ochoz u Nasavrk – Mimořádná opatření vyhlásila krajská veterinární správa. V malé obci ležící nedaleko Nasavrk, se mělo objevit ohnisko takzvané „...Celý článek »
vydáno před 7 let 24 týdny
Chrudim - Babí léto je podle všeho definitivně u konce a čekají nás dokonce noční mrazíky. Přesto i v této době, kdy se pomalu chystáme na Dušičky a...Celý článek »
vydáno před 7 let 46 týdnů
Chrudim - Další prodloužený víkend je před námi a po kauze se státními maturitami se skoro obávám, že většina maturantů vlastně ani netuší proč. Co...Celý článek »
vydáno před 7 let 47 týdnů
Chrudim - Víkendové tipy se tentokráte zaměří na nejrůznější ohně a ohýnky, v nichž mnozí vidí dávnou pohanskou oslavu jara, jiní vypořádání se...Celý článek »
vydáno před 7 let 49 týdnů
Chrudim - Společně s odcházející zimou a ředitelkou muzea Martinou Vítkovou, za níž se překvapivě nikdo z vedení města a představitelů místní...Celý článek »
vydáno před 7 let 52 týdny
Chrudim - Přesně za týden nás čeká to, nač jsme se skrze půst a odříkání, někteří třeba skrze dietu, připravovali. Velikonoce budou zde. Ještě však...Celý článek »
vydáno před 8 let 6 dnů
Chrudim - Všem Josefům přeji jen vše dobré k jejich svátku a všem ostatním zocelená játra na víkendové oslavy tohoto kdysi nejrozšířenějšího...Celý článek »
vydáno před 8 let 3 týdny
Chrudim - Nejkratší měsíc už má na kahánku a s ním možná už končí také zima. Alespoň si to myslí všemožné ptactvo, které koncertuje, jako by...Celý článek »
vydáno před 8 let 16 týdnů
Ochoz - V této obci u Nasavrk se v místním Muzeu zločinu, hospodě a penzionu Galérka uskuteční v pátek 28. listopadu v 16 hodin slavnostní zahájení...Celý článek »
vydáno před 8 let 18 týdnů
Chrudim - Přestože už máme po svatém Martinovi a také autor těchto řádků stačil už upéct a sníst husu, stále ještě se dají najít hospody a...Celý článek »