Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 týdnů 5 dnů
Chrudim – Mají členové kontrolního a finančního výboru spadeno na Chrudimskou besedu? Chtějí se tam podívat v květnu v rámci společné exkurze....Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 5 dnů
Chrudim – Například ani před masopustem se ředitelé Technických služeb Chrudim a Chrudimské besedy nedomluvili, aby byl zaneřáděný chodník od ptačího...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 1 hodina
Chrudim – Úspěšný profesionální orchestr Barocco sempre giovane letos oslaví 20 let na koncertních pódiích. Kromě koncertů u nás i v zahraničí se...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 3 dny
Chrudim – Chrudimská beseda zveřejnila seznam dnů, kdy se budou konat v roce 2024 tradiční trhy a jarmarky, s výzvou pro prodejce, kteří by se chtěli...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 2 dny
Chrudim – Už v 16 hodin by se dnes na znamení státního smutku v reakci na tragické události z Prahy měly spustit vlajky vyvěšené na...Celý článek »
vydáno před 23 týdny 5 dnů
Chrudim – Odbor školství má pod drobnohledem starosta František Pilný (ANO 2011), který poskytl bližší informace. Radní zaujaly na Základní...Celý článek »
vydáno před 34 týdny 5 dnů
Chrudim – Před nedávnem Chrudimské noviny informovaly, že se krypta Muzea barokních soch změní k nepoznání. Stěny se do začátku prosince totiž obarví...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 6 dnů
Chrudim – Dotazník odhalil, co si myslí občané Chrudimi o svých politických zástupcích, pokud jde o kulturu. Zastupitele to dopálilo. V ...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Sdílený kalendář vznikl na konci roku 2021 a dosud fungoval skvěle. Problém se ukázal až po té, co se v něm na pár hodin objevila pozvánka...Celý článek »
vydáno před 1 rok 46 týdnů
Chrudim – Jak asi bude vypadat letošní pouť? Budou pořadatelé nabízet u vstupu dětem chůdy, aby z pouti také něco měly, nebo se vše zvrhne jako v...Celý článek »