Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 28 týdnů
Štěchovice - Po vysoké porážce v pohárovém zápase s Hradcem Králové se vzduchem nesla otázka, jak dokáží svěřenci trenéra Jirouska pokračovat ve...Celý článek »
vydáno před 8 let 26 týdnů
Chrudim - Po řadě porážek se chrudimští fotbalisté v ČFL konečně radovali. Na domácí půdě porazili díky bezchybnému výkonu zejména v defenzívě...Celý článek »
vydáno před 8 let 44 týdny
Chrudim - Nevydařené vystoupení v souboji o první příčku proti Kolínu se pokusí chrudimští fotbalisté napravit ve vloženém kole proti Štěchovicím....Celý článek »
vydáno před 2 týdny 4 dny
Chrudim – Do výkopu prvního mistrovského utkání kalendářního roku 2023 zbývají už jen desítky hodin a my jsme se na celou přípravou a blížící se...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 5 dnů
Chrudim – Kádr chrudimských fotbalistů dostává čtrnáct dní před startem ligové soutěže finální obrysy. Na konci přestupového období byl ještě doplněn...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 1 den
Chrudim – Ve druhém přípravném utkání před startem jara dokázali chrudimští fotbalisté umazat dvoubrankové manko proti Vlašimi a v náročných...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 5 dnů
Chrudim – Fotbalisté prvního týmu MFK Chrudim odstartovali v úterý 10. ledna přípravné období před startem jarní části FORTUNA:národní ligy. Pod...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 6 dnů
Chrudim – Tři zápasy, šest bodů, jedna porážka. Fotbalisté Chrudimi uzavřeli Tipsport Ligu vítězstvím proti prvoligovému Hradci Králové. V souboji...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 1 den
Chrudim – Po krátké dovolené jsou chrudimští fotbalisté zpět v plném přípravném procesu. Čeká je zimní blok, v jehož rámci dojde na Tipsport ligu. A...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 2 dny
Příbram – Na půdě prvního týmu tabulky v Příbrami se Chrudim dostala už po čtvrthodině hry do vedení zásluhou Jaroslava Harušťáka, ještě v první půli...Celý článek »